Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen mennyi az esélye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen mennyi az esélye, hogy találok korombeli szűz férfit? Vagy inkább tapasztaltabbat keressek, ha én sem voltam még senkivel?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én 26 évesen veszítettem el, és külsőleg semmi bajom, csupán meglehetősen gátlásos voltam.


Ám itt azt is megjegyezném, hogy később, volt egy veled épp egykorú lány, aki szintén szűz volt, mint Te.. Az ő megítélése szerint, mindenképp érettebb, idősebb, tapasztaltabb pasira vágyott mert csak így kaphatta meg azt az odafigyelést, törődést, amire így 23 éves szűz lányként szüksége volt.


Szerintem Te is jobban jársz egy tapasztaltabb, figyelmesebb, idősebb fiúval.

2016. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Van rá esély, több férfi szűz 23 évesen mint nő. A helyedben mindenképp tapasztaltat keresnék. Ha biciklizni akarsz megtanulni akkor se olyanhoz mész akkor akkor kezdni, nem? Sokkal jobb lesz egy olyan férfivel aki tapasztalt, határozott, tudja hogy mit szeret ő, és ismeri a női testet.


N,

2016. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Férfiből simán találhatsz még szüzet ebben a korban is. És egy tapasztalatlanabbal szerintem jobban járnál, mert jobban kialakulhatna a szerelem köztetek, míg egy rutinos öreg róka, csak megtömne, aztán dobna is valszeg.
2016. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
23 évesen nem mondanám rá hogy pasi! Inkább fiú. És szerintem idősebb ,tapasztaltabb pasit keress!
2016. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

Szia!


Én szívesen beszélgetnék és megismerkednék veled. Ha van kedved, írj egy üzenetet!


24f

2016. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
# 3 Nagy hülyeséget rtál mert azt pont a fiatal éretlen fiúk szokták csinálni!
2016. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

#6 pont hogy nem...

Egy hasonlóan tapasztalatlan, esetleg szűz srác sokkal őszintébben tudna szeretni, sokkal jobban megbecsülné a barátnőjét.

Míg egy skalpvadász, aki rutinosan már jópár meneten túl van, sok lánnyal, annak csak egy lesz a sok trófea közül.


De hiába is mondanám nektek lányoknak, nektek akkor is mindig egy tapasztaltabb, más nők által előválasztott srác lesz a vonzóbb (és nem is tehettek róla, így vagytok kódolva.)

Aztán meg hallgathatjuk, hogy "mindenkinek csak arra kellek, kihasználtak, meg niiiincs normális pasi.."

2016. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

7-es, nekem volt 23 éves szűz barátnőm, én 7 évvel voltam idősebb. Nagyon szerettem, tiszteltem, kényeztettem és a kedvébe jártam amikor csak módomban állt.

(mondjuk ő hagyott el... belekóstolt a jóba, aztán elszaladt vele a ló...)

2016. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

# 7, szexről van szó!!! Szex. Egy skalpvadász legalább tudja, hogy mit hogyan kell csinálni, volt pár nővel. Egy szűz fiúval milyen lenne? Főleg ha még izgul is a srác (nem véletlenül szűz 23 évesen) és elmegy 3-5 perc alatt. Na az szép kezdés lenne a lánynak, nem? Nem is tudnék férfiként nézni egy 23 éves szűz fiúra. A szerelemtől még egy nőnek sem volt orgazmusa, csak szólok.


N.

2016. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 es, és ami utána jön?.. melyikre jobb visszagondolni, elveszteni egy komoly kapcsolatban, az első szerelemmel, vagy pedig úgy, hogy egyszer tárgyként használtak, aztán dobtak?

Értem én hogy te könnyűvérűbb vagy, de szerintem a kérdező nem arra vágyik, hogy egy gyors menettel végre túl legyen rajta.

2016. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!