Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztés után milyen lelki folyamatok játszódtak le bennetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Emlékeztek még, hogy milyen lelki folyamat játszódott le bennetek, miután elvesztettétek a szüzességeteket? Nekem most volt 10 éve (16 voltam és mai napig emlékszem a dátumra) és a kerek évforduló megindította az emlékeket. Én például egy igazi királynőnek, meg menőnek éreztem magamat. Büszke voltam, hogy immár "nagylány vagyok" (mennyire szánalmas is voltam). Szóval annak idején pozitívan fogtam fel. Aztán 20 éves korom környékén (akkor szakítottam a párommal) valahogy minden átértékelődött, mondhatna megbántam. Jó, igazából nem bántam meg, de semmi különleges nem volt benne igazából és utólagos okossággal azt mondanám, hogy ha elölről kezdeném várnék vele, hogy lelkileg érettebb legyek, valamint érettebb legyen a kapcsolatunk is. (13 éves korom óta voltam szerelmes a srácba, de csak egy hete jártunk, amikor megtörtént). Szóval, így tíz év távlatában vegyesek az érzelmek. Ti hogy voltatok vele és hogy érzitek most? Kort és nemet is írjatok légyszi, na meg szituációt, ha van kedvetek. :) (Úgy gondoltam csinálok egy mini tanulmányt). Szép napot! :)

2016. nov. 15. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem... nagy csalódás volt az egész... tökre rákèszültem mert azt mondta hogy átjön és csinál vacsira sajtos melegszendvicset erre átjött és dugtunk és a végén főztem kávèt is de nem kaptam meg a szendvicset ... három évig gyűlt a feszültség biztosan emiatt a kapcsolatban és három év után megcsalt... de a melegszendvics még a mai napig fáj...
2016. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát egy jó melegszendvics néha többet ér, mint egy dugás :D
2016. nov. 15. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi
2016. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmire nem emlékszem. Magára az együttlétre sem és az érzéseimre sem. Nem volt benne semmi különleges, de egyáltalán nem bánom. Mai napig nekem a szex nem attól lesz különleges, hogy szerelmes vagyok-e vagy ilyesmi, attól jó, hogy észveszejtő érzés, az első szex meg nyilván nem lesz az.
2016. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nemierőszak után képzelheted mi játszódik le egy akkor 18 éves lány lelkében..
2016. nov. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huh! Hála a jó istennek, szerencsére nem tudom. :S
2016. nov. 16. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!