Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig fog még fájni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még fájni az együttlét?

Figyelt kérdés
Pár napja vesztettem el szüzességemet, és bevallom őszintén, nekem kegyetlenül fájt :( Valószínűleg még túl szűk vagyok, szex közben azt éreztem, hogy szétszakadok ott lent... Azóta sem érzem azt, hogy valamennyit is tágultam volna, ugyanolyan szűknek érzem magam, mint amikor még szűz voltam. Vajon meddig fog még fájni az együttlét? Mennyi idő alatt tud annyira kitágulni egy nő, hogy ne fájjon neki a szex, hanem még élvezni is tudja?

2016. szept. 18. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Elmesz holnap es veszel egy dildot amivel tagitod magad. Gyakorolhatod rajta a melytorkot is.



N.

2016. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem még a harmadik alkalom is fájt, rátett az is, hogy elég szorongós típus vagyok. Bár annyira nem, hogy úgy érezzem, szétszakadok.
2016. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Több előjáték ujjazás és orál kellet volna biztosítani a barátodnak és akkor minden rendben lett volna.
2016. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!