Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek a szagoktól? Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szagoktól? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el szexuális életet élni a párommal, viszont nem tudom magam elengedni szex/petting közben. Minden alkalom előtt tusolok, viszont félek, hogy bármi szagot érezni fog 'rajtam' (mondjuk, ha ki akar nyalni..)

Hogy engedjem el magam?

19/L



2016. szept. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
gyere ülj az arcomra nyuszika és engedd el magad. még ha iszonyatos hüvelyváladékod és punciszagod is van szétnyallak engem nem zavar. lábszagod is lehet és seggszagod is.
2016. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Remek munkát végzett az illatszerlobbi. Elhitette az emberrel, hogy ő büdös, ha nem mosakszik félóránként ilyen-olyan szappannal.
2016. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó tudom, hogy minden embernek (meg testrésznek) van természetes szaga/illata, viszont furcsa belegondolni, hogy ehhez hogy viszonyul a partner...
2016. szept. 3. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
De beteg vagy első! :D Kérdező te meg ne parázz mert a pasik imádják a punci szagot! Sőt sokan a lábbal is így vannak :) Ilyen dolgok miatt kár idegeskedni
2016. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es az igazi férfi!! :D
2016. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2

Sok ember tényleg igénytelen.


#4

Beszélj a magad nevében.


Kérdező. Mondjuk közvetlenül szex előtt célszerű megfürdeni.

2016. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!