Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek, hogy megcsal a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megcsal a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
rákérdezni nem akarok.gyakran titkolózik,nem mondja meg hol volt,a szexhez fáradt,és néha amikor szexelünk egyrészt tágabbnak érzem,másrészt furcsa új szexuális kérései vannak

2016. aug. 31. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg ne legyél puhap.öcs
2016. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2016. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rákérdezni kellene, hanem szakítanod vele.


22/L

2016. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SIDLER22 ***** válasza:

Nézegesd az üzeneteit. Kutass utánna. Ha megkérdezed tőlle még ő fog jobban bedühödni szerintem. Attól függ milyen a személyisége. Vagy egyszer menj oda hozzá és full komolyan mond meg neki ezeket hogy miket vettél észre és vond kérdőre a kapcsolatotokat.

16/F csak egy tipp volt

2016. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg a kapcsolatotokról beszélgess vele. ha meg már nem szeretitek egymást, akkor szakíts vele.
2016. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amekkora puhap*cs vagy bem csodálom, hogy félredug.

Hallgass a megérzésesre és dobd ki.

2016. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tágabb... ilyen nincs, csak lehet nincs annyira beindulva emiatt nem annyira szűk. Egy pasi nem tágít ki így egy puncit.

Amúgy meg beszélj vele, most mit vársz? A szex kérések meg lehetnek amiatt, mert kezdi unni és valamivel fel akarja dobni. Ahogy írtad, kinézem, hogy unalmas vagy az ágyban.

Szoktál újakat kipróbálni vele?

2016. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó látom értessz ám a nőkhöz!! minden nő izgalmi állapotban tágúl,van ki többet van ki kevesebbet,de produkálja.Az izgalmad helyénvaló!! szerintem szakíts magadnak pár nap üres napot és lesd ki!!!!!!!
2016. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!