Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A baratom golyatab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A baratom golyataborba megy es felek, hogy megcsal!

Figyelt kérdés
Ti mit tennetek a helyemben? Az egesz tortenetet el mondom privatuzetenben, de nagyon sok hasznos tanacsra lenne most szuksegem

2016. aug. 22. 14:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Barátom*
2016. aug. 22. 14:57
 2/24 anonim ***** válasza:

Írjad:)

Én nem tennék semmit...oda el kell menni. Ezek szerint nem egy suliba fogtok járni?

2016. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%

Gólyatábort nem szabad kihagyni. Egyáltalán nem biztos, hogy megfog csalni. Tenni ellene semmit nem tudsz, megcsalni bármikor megtud, ha akar.

Ha rátelepszel, féltékenységi jelenetet rendezel, felhívod rá a figyelmét, hogy mennyire féltékeny vagy rá, lehet csak a lovat adod alá.

Vágj hozzá jó arcot, örülj neki, biztasd hogy menjen, érezze jól magát. Majd a végén tudasd vele, hogy várod vissza, és már most hiányzik... kb ennyi ;) No para

2016. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Írd xd
2016. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bízz benne, mást nem igazán tehetsz. Ha szeret, kibírja a kapcsolatotok és nem csal meg. :)
2016. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Egyszer volt, hogy nem rendeztem jelenetet akkor is megcsalt 👍 Itt nem csupan a lanyokkal van a problema akik masznak ha rwszegek, azzal is, hogy engedi.
2016. aug. 22. 15:11
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem is irod privátba :D
2016. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#7 : Irj ra te!!!


Kerdezonek annyit irnek, hogy en voltam golyatáborban és volt (azota is van) barátnőm! Ha a barátodnak van annyi esze, akkor rájön arra, hogy egy éjszakáért nem éri meg elbaszni egy kaocsolatot :) Az a lány nem te vagy!! Nem fog hozzá bujni minden nap, azt mondani neki, hogy szereti. Mert csak egy ocska no aki semmire nem jó :D

Ha ő téged eldob egy ilyen úgy miatt akkor az a pali egy senki ;)

2016. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha megcsal a gólyatáborban akkor sohasem szeretett. Ha megcsal örülj neki, hogy gyorsan kiderült, hogy mekkora egy aljas..
2016. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Én is voltam gólyatáborban :)

A barátnőm nem örült annak hogy megyek, mert semmi jót nem lehet hallani egyik táborról se. De én meg nyugtattam, hogy semmi nem fog történni mert mindennél jobban szeretem és semmiért nem dobnám el ezt a 3 évet egy este miatt.

Így is lett!

Nem kell engedni a részeg lányoknak.. beszélgetni lehet mást nem. Én is ezt tettem. Beszélgettem, nem ittam csak annyit, hogy tudjam mit csinálok és merre vagyok arccal. Táncolni se táncoltam egy lánnyal se:D Nem is tudok, de bele kell gondolni a fordított helyzetbe is. Nekünk hogy esne, ha a barátnő csinálná ezt?


Ha tényleg nagyon szeret téged, akkor nem csal meg!

Viszont ha mégis megteszi azonnal dobd ki azt a férget

2016. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!