Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés hármasban szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés hármasban szexelni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mi a hétvégére terveztünk be egy ilyet a barátommal, aki be akarja vonni az egyik haverját harmadiknak. Őszintén szólva sosem volt számomra közömbös a srác.

Mindenesetre még sosem volt ilyenben részem és egy kicsit tartok tőle.


2016. nov. 15. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát igazából attól is függ mennyire bírják és hány lövetű a cerka, meghogy engeded e mondjuk popsiba. Ha tapasztaltak nagyon le fognak fárasztani, persze pozitív értelemben. Legyél laza, engedd el magad, kicsit olyan lesz mintha egy mókus kerékben lennél :)
2016. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon jó lesz, csak végig éreztesd a pasiddal hogy őt szereted és akkor nem lesz gond.
2016. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajjjaj, ne! NENENE! Ha nem közömbös számodra a harmadik srác, azaz többet is jelent neked mint egy kósza kaland, akkor sürgősen felejtsétek el és keressetek mást. Láttam már igy kapcsolatot tönkremenni. És a legnagyobb botorság barátot bevonni. Ez elsőre jó ötletnek tűnhet de rá fog menni a kapcsolatod a barátoddal.

25/n

2016. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én másik férfival sosem tudnám csinálni, de lánnyal mondjuk igen. Igaz csak akkor, ha nem válna rendszeressé a dolog (max pár alkalom), mert félnék hogy annyira bejön a barátomnak, hogy kettesben is akarná vele.


Van bennem egy kis biszex, azt tudom, bár még sosem próbáltam ki. Ha a barátom felhozná a dolgot normálisan, akkor biztos belemennék.


De nekem az fura, hogyha egy srác egy másik srácot akar harmadiknak bevonni.

23/L

2016. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó! Én is így gondolom! Srácként eszembe nem jutna még egy srácot bevonni. De persze ízlések és pofonok.

Sosem merült még fel egyik kapcsolatomban sem a hármas. De ha előkerülne a dolog, akkor sem ismerőssel próbálkoznék.

27/F

2016. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha mindketten elég lazák vagytok, és a srác is, akkor jó buli lesz! Mi nagyon élveztük a párommal! Most a lányos hármason dolgozunk.


28/F

2016. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Soha semmilyen korulmenyek kozott nem engednem h a lanyt akit szeretek mas is lekurja....es ha ez az o fejebe felmerulne mondanam neki h oke de 2 partnert kell erre keressel ...
2016. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két változatban kipróbálnám.
2016. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég jó, mi a feleségemmel mindkét verziót próbáltuk és fogjuk is még csinálni. Nyilván vannak buktatói, ott kell lenni fejben, érettnek kell lenni hozzá és ehhez ilyen partnert találni nagyon nehéz.
2016. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Baranka ***** válasza:
Utólag vissza gondolva nem nagy szám. 2 csaj+ 1 pasi felállásban csináltam (nő vagyok én is). Jó volt, kipróbáltam.
2016. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!