Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megvan az az érzés amikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan az az érzés amikor egy gáz kérdésedre jön egy szimpatikus válasz, de nem mersz ráírni mert lehet az a csaj az akivel már privátban beszélsz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 19:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nincs. Sok emberrel beszélgetek privátban.
2016. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írj ra a szimpatikus valaszadora semleges hangnemben es akkor no para.
2016. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most én se merek rádírni mert félek a csalódástól, lehet a jófej csaj vagy, de közben itt rbanckodsz
2016. nov. 7. 19:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez vicces.:)))

De amugy jaa! Fordult mar meg ilyesmi az en fejemben is.Pacsi. :D

L.

2016. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, vállalnám magam azoknak akik már valamennyire részei a napomnak.
2016. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Éppen ezért nem szoktam privit írni senkinek. :D am én már jártam így, csak a másik oldalon voltam, de elvicceltem az egészet, szóval szerintem nem érintette kínosan a srácot. :D
2016. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. :)

Volt már jó pár alkalom,hogy olyan írt rám,akivel már beszélgettem privátban, megmosolyogtatott :D Ha kellemetlen lett volna szóba hozni a hangvétele miatt,akkor el sem mondtam,hogy "láttam írtál erre meg arra a válaszomra"..megtartottam magamnak. :)

23L

2016. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont ezért van megjelenítve a nevem,hogy nehogy írjanak nekem azok akikkel már beszéltem régebben :D
2016. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is sokszor érzem ezt. Szimpatikus a kérdező/válaszadó, csak úgy érzem, már beszéltem vele. És parázok hogy hülyének nézne, hogy na már megint írtam. :D tudom, hülyeség..
2016. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne írj semmi "gáz" dolgot, csak valamit ami a válaszával kapcsolatos.
2016. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!