Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lankadok le aktus előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankadok le aktus előtt?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja hogy épp behatolás előtt lankadok le?Kívánom szeretem imádom a barátnőmet,és mégis mire már oda kerüln a sor,hogy gumit húzzak,lelankadok... mit tegyek? kétségbe vagyok már esve
2016. nov. 3. 16:26
 1/4 vivikolo válasza:
Ez eleg durva orvosank mondtad mar?
2016. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne húzz gumit es fel kemény gyorsan tedd be es bent fel all rendesen
2016. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez megtortent a ferjemmel is , es nem tudom milyen ok miatt , de szerintem nem izgultok fel rendesen !!! vagy esetleg olyankor masra gondolsz ,vagyis nem szemelyre , hanem problemakra
2016. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rohadtul nem kell agódnod emiatt és orvos sem kell. Egyszerűen izgulsz a dologtól (főleg ha nagyon kívánod és szeretnél teljesíteni). Ciki a dolog, de van rá gyógymód. Nyugodjatok le kicsit és beszélgessetek, ha újra úgy alakul a helyzet akkor lazíts és ne görcsölj. Próbálj az aktusra fókuszálni és zárj ki minden mást. Sok emberrel előfordul, főleg érzelmesebbeknél, nem kell aggódnod.
2016. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!