Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Szerintetek mennyi ideig tart egy jó szex?

Figyelt kérdés
2perc? 5? 1óra? :D

2016. nov. 1. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
relatív. egyénenként változhat, a hangulat, a rendelkezésre álló idő és hely is közrejátszik.
2016. nov. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is helyzet- és hangulatfüggő. Van, amikor egymásnakesés és mondjuk 10 perc, de van, amikor lassú, szerelmes, összebújós, gyengéd 1 óra.
2016. nov. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Daidalosz ***** válasza:
Szeretem elnyujtani. Minim 1 ora.
2016. nov. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem csak az időtartam számít, hanem a minősége is!

1.5-2 óra előjátékkal, aktussal simán lehet jó, de néha napján pihenőkkel akár 7-8 óra is jó lehet :)

de van amikor nincs ennyi idő rá és akkor egy gyors 20-30 perces menet belefér :)

akármelyik időtartam lehet jó és rossz is...

2 perc nálam még az aktusra sem elég, nem, hogy az előjátékra :D nem szeretek gyorsan elmenni, szeretem elnyújtani :P


23F

2016. nov. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező erre kideríthetetlen az ideális definíció,ugyanis még a megválaszolást is többféleképpen értelmezik amint láthatod,alapból nem mindegy hogy: - magát az aktus kezdetétől a férfi elélvezéséig(kivételes képességűektől eltekintve az aktus folytatásának lehetetlenné válásáig)


-avagy az előjátékkal együtt számolva


-vagy a teljes rászánt idő.


De,szerintem:


Soha semelyiken ne spórolj,mind,mind,szituáció,alany,és helyszínfüggő.


Egy aktus maga jó ha van legalább 10-15 perc vagy 20,hogy legyen esélye a csajnak is elmenni, (ennél többet már pl. Az a csaj aki 5 perc alatt elment,már uncsi fűrészelésnek érzi) de van akinek a 20 perc is kevés h elmenjen neki jöhet a 45 perces,1 órás menet,ha bírod...fizikailag,meg visszatartani is,ezt azért mindig szinte lehetetlen tartani. Az előjátéknál meg rá se nézz az órára,azt soha ne siesd el mert nem lesz jó az annyi-amennyi,kész. A rászánt idő meg rajtatok múlik h van 2 órátok aztán siettek a dolgotokra pl,vagy nem melóztok,és egésznap egymás mellett hemperegtek és 5-6x újra kezditek.

2016. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat tenyleg valtozo, van hogy egesz ejszaka lepedoakrobatikazunk, felvaltva elojatekok es az aktus.


De eletem egyik legjobb szeretkezese korulbelul 10 perces volt, elojatek nelkul. Amikor egy ceges balba voltunk hivatalosak es egy nagyon szexi kis voros ruhaban voltam. A parom egesz este nem tudta levenni rolam a kezet, foleg, hogy combfix volt rajtam, harisnya csiptetovel, ami a gyengeje. Jol felhuzott az ejszaka alatt, es amint otthon becsukodott az ajto, ott ruhaban magaeva tett az ajtonak dolve. Felejthetetlen. 26N

2016. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha te 2-5percig tudod csak csinálni nagyon béna vagy. Nálam a jó szex minimum 1óra.
2016. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abszolut egyenfuggo sztem,baratnoim volt,hogy 1-1,5orakrol is beszeltek neha.. Nekem 5-10perc altalaban eleg no letemre ;) Nyilvan az is segit,hogy jol osszeszokott parosok vagyunk a ferjemmel.
2016. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy óra az már sok lenne, volt már olyan, de azt nem élveztem, elfáradtam, kiszáradtam.


Egy 10-15 perc nekem elég, vagy elég hévvel akár kevesebb is. (előjáték nélkül).

N

2016. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!