Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon miért lankadok le,...

Vajon miért lankadok le, aktus előtt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már több mint két éve vagyunk együtt,nemrégiben lettünk volna szexuális téren is együtt! (eddig vártam rá) soha semmi gondom nem volt a merevedéssel,petting közben is minden rendbe volt,de most,mikor végre behatolásra került,kerülne a sor,egyszer csak lelankad a férfiasságom...pedig nagyon kívánjuk egymást,ez vajon miért lehet? ráparáznék esetleg,vagy túl izgatott lehetek? vagy mi más gond lehet? (21F)
2016. jan. 9. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
azért van mert ráparázol és izgulsz!:)
2016. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megszoktad a petting-et és parázhatsz is, hogy nem fog sikerülni.
2016. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két éve együtt de semmi haszna a merevedésnek. Megunta a farkad a fölösleges készenlétet. Tudja, hogy csak a kezedet kapja. Majd arra föláll.
2016. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És tudok mit tenni ellene,hogy jó legyen?
2016. jan. 9. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Lazíts :) menni fog az, csak rágörcsölsz meg félsz, de ez cuki, túl sokat vártál, mármint nem túl sokat csak most emiatt nagy dolognak tűnik neked az hogy tiéd lehet és ez most idegessé tesz hogy midnent jól csinálj meg ki tudod-e elégíteni, az idegesség meg lalankaszt.. Gondolj arra, hoyg eddig is jó voltál neki, most az hogy bedugos-e vagy sem nem sokkal több, én lányként mondom, akinek az volt a legnagyobb sokk a szüzességem elvesztésében, hogy nem sok különbség van a pettinghez képest, mármint élvezeti faktorban ugyanolyan jó és semmi megrázó nem volt benne. Szóval bajt nem csinálhatsz csak ugyanúgy örömet szerzel neki mint petitngnél, ez legyen a fejedben, meg hoyg magadnak is örömet szerzel, és lazíts:)
2016. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) megnyugtat,már már azt hittem egészségügyi bajami lehetnek,de akkor csak mentális :)
2016. jan. 10. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan így jártam én is.:D Kicsit izgultam, és meg is lett az eredménye, 3.-ra jött csak össze az aktus, első két próbálkozásnál lelankadtam :)) Lazítani kell, jó sok előjáték meg minden. Semmi bajod, csak izgulsz kicsit, ami normális. ;D

18F

2016. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!