Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehetek szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetek szex közben "túl tág"?

Figyelt kérdés
A barátom azt hiszi megcsalom, mert mostanában észrevette hogy szex közben tágabb vagyok mint pár hónappal ezelőtt. Sehogysem tudom neki megmagyarázni, hogy nem, nem csalom meg és nem tudom mitől érezhet tágabbnak engem. Valami ésszerű magyarázat, hogy mitől lehetek tágabb mint azelőtt? Már kivagyok, hogy mindig feljön ez a téma.

2016. nov. 1. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem ő ment össze? :) Lehet nagyon kívánod, nedvesebb vagy, ezért érzi ezt.
2016. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz válasza:
60%
Nőknél az ilyesmi testi kimerültség,vagy extrémen felfokozódott szexuális vágy okán szokott előfordulni...Mond el ezt a barátodnak...
2016. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Mond meg neki, hogy elég nagy marha és olvasson utána ennek a dolognak. Tévhit, hogy aki ezer pasival lefekszik annak tágabb, nem tágulsz ki, és a partneredhez se fogsz szűkülni/tágulni a nemi élet során.

Ha meg ezt feltételezi, minek van veled, akkor ne feküdjetek le

2016. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A rendszeres szextől tágul valamennyit az ember lánya. Nekem a párom említette, amikor körülbelül 2 hónapig távol voltunk egymástól, hogy érezhető, hogy egy ideje nem szeretkeztünk, és szűkült egy kicsit.
2016. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Én még soha sem találkoztam olyannal, hogy túl tág.

Olyannal találkoztam már, aki több mint 100 pasival volt, elég nagy ribizli volt a csaj.

Mégsem éreztem túl tágnak, szóval vagy én vagyok elég vastag, vagy a lányoknak nincs összefüggés a szex mennyisége és a tágulás közt.

Mondjuk ha már úgy van, hogy valamiért nincs rendben a hüvelyed, akkor van intim torna.

Biztos van aki hajlamosabb ilyen szempontból elgyengülni.

2016. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Van egy rossz hirem számodra: A barátod agyatlan. Ha naponta 10-en dugnának meg akkor sem tágulnál ki.

Ha "tul tág" vagy az oka lehet, hogy jobban nedvesedsz ezért kevésbé érzi az ingereket. Az is lehet, hogy valoban tágabb vagy mert jobban felizgulsz és ezért jobban kitágulsz. Gyors megoldás ha igyekszel fapi-a lenni, persze ez nem igazán jo megoldás neked. A másik hosszadalmasabb: Intimtorna.

2016. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bari87 ***** válasza:
Ilyen túl tág tapasztalatom nekem is van! A volt nőm 20éves volt 18/5 farkam harangozott benne! Azért jó volt annyiból nagyon lehet vadulni igazán jól csatogott hátulról! Mostani nőm sokkal szűkebb!
2017. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!