Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában szeretkezés közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában szeretkezés közben előfordul, hogy csak úgy leáll a páromnak? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt, imádjuk egymást, lassan tervezgetjük a babát is.Viszont mostanában elég gyakran leáll neki szeretkezés közben. Kívánjuk egymást, rendesen felizgatom, imádja, ha szájjal csinálom, aztán elkezdünk szeretkezni és sokszor van, hogy utána leáll neki. Nem minden alkalommal és eddig ilyen nem volt.Eléggé lelombozó nekem is, eddig türelmes voltam, de most már egyre jobban zavar. Jó a kapcsolatunk mindent megbeszélünk őszintén. Ő sem érti mi a baj. Mondtam neki,hogy menjen orvoshoz. Nem nagyon akar, mert, hogy úgyis csak viagrát írna fel neki és azt fiatalon még nem akarjuk, hogy szedjen, de 30 évesen ez nem normális dolog.
2016. nov. 1. 18:21
1 2
 11/11 mitsugal válasza:
Egyrészt estére lehet elfárad agyilag vagy testileg, én már jártam így sokszor, ugyanis nagyon szoros összefüggés van a farkam és pl az agyam között, ha tele van minden sz.rsaggal a fejem, szinte esélytelen a dolog. vagy tényleg nem izgatja már a megszokott szex annyira, dobd fel fehérneművel, játékszerrel. Legyél megértő a helyzettel.
2016. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!