Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden szeretkezés alkalmával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szeretkezés alkalmával előfordul?

Figyelt kérdés
előfordul hüvelyi orgazmus?

2012. júl. 3. 16:11
1 2
 1/12 Panda Péter ***** válasza:
ez változhat egyénenként és páronként.
2012. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nálam nem

24/L

2012. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő sajnos nem is képes rá, vagy csak ha a csikló is izgatva van közben. Az a baj, sok pasi ezt nem képes felfogni, azt hiszi, a ki-be tologatás a csúcsok csúcsa, a csiklót hajlamosak hanyagolni.
2012. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam (és gyors körkérdést csináltam) barátnőimnél mindig. Ez a "legtöbb nő nem is képes rá" szerintem hülyeség, egyrészt, megkérdezték a legtöbb nőt? Másrészt, nagyon elrugaszkodottnak tartom, nekem az első is hüvelyi volt. Mellesleg a hüvelyizomzat erősítése, hüvelytorna segíthet!
2012. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Van, akinek soha nincs. Nagyon szerencsés, akinek minden alkalommal sikerül.
2012. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztaltam, hogy erre kevés nő képes.
2012. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem.
2012. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Panda Péter ***** válasza:

#3: ez kérem ordas nagy általánosítás :D


de ha már itt tartunk, néhány nő meg olyan prűd, hogy még a saját testét sem fedezi fel rendesen, akkor meg ne csodálkozzék, ha a fickó nem tudja "beváltani a reményeket". mint olyan sok más esetben, itt is kettőn áll a vásár.

2012. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
aaha
2012. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackSword ***** válasza:
Általában ja...
2012. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!