Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordul már veled, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul már veled, hogy nem voltál képes valamit hordani, mert az exedre emlékeztetett?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. egy olyan ruhadarabra, ami az első randitokon volt rajtad, vagy akármire (bocsi, ha hülye a példa). Nálam az a helyzet, hogy van egy parfümöm, aminek nagyon szeretem az illatát, de a randijaink előtt mindig azzal fújtam be magam. A kapcsolatnak a fiú vetett véget, elég rossz emlék, sokáig sírtam utána (első szerelem volt). Ennek már több éve, de még mindig fura érzés kerít hatalmába, ha megérzem az illatot. Viszont van még egy egész üvegnyi a parfümből, nem is volt olcsó, meg amúgy is szeretem...

Szerintem nem éri meg, hogy csak azért ne használjam, mert rá emlékeztet. Csak így meg, ha a mostani barátommal vagyok, akkor olyan furán jön ki, hogy régi barátomra emlékezek néha az illattól, közben meg mostani barátommal vagyok, és ő meg még meg is dicséri, milyen finom illatom van...ez meg kicsit érdekes helyzet :')

Ti már éreztetek ilyet?


2012. máj. 28. 23:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, múltidő lemaradt: előfordult.
2012. máj. 28. 23:27
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az illatba új élményeket vinni,használd a hétköznapokban és el fog múlni :) nekem is volt ilyen ugyan így parfümmel nekem sikerült és szerintem nem lehetetlen! Hajrá!! ;)
2012. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam. Csak az tökre nem fair szerintem, hogy a pasim nem is tudja, néha mi jut eszembe közben, de meg fogom próbálni, mert szerintem ez az én illatom, és most már új élmények fognak róla eszembe jutni! ((:

Köszi a gyors választ, ment a zöld kéz.

2012. máj. 28. 23:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen,több pulcsit,felsőt és fehérneműt is kidobtam ez miatt! Hiába voltak szépek és szerettem őket :)
2012. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok a parfümöt szerintem nyugodtan használhatod attól még....illetve ne használd(elvileg nem romlik meg)...


Amúgy én konkrétan beleszerettem egy öblítő illatba egy exem miatt,és több év volt,mire megtaláltam azt az illatot és azóta is használom....Néha hatalmába kerít az illat mikor mosok épp,de én már túl vagyok ezen az egészen és nem váltok más öblítőre :)

2012. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az exszemtol egy nyakeket kaptak ajandekba,mikor barcelonabol tert vissza... szakitas utan parszor volt a nyakamban,de azota ott csucsul az ekszeres dobozomban,es ennek mar 2 eve... nem vagyok mar kepes hordani... es inkabb azert,mer ugy erzem,a jelenlegi paromat ez egyfelekeppen megcsalom,nem illik ide... :)
2012. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
23:40-nek: Ez nagyon durva!!! Én is beleszerettem egy időre az akkori barátom öblítőjének az illatába, és utána én is kerestem egy ideig...utána fél évig azon keseregtem, mért nem néztem be a fürdőszobájukba:DD
2012. máj. 28. 23:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Én visszaadtam nagyjából mindent, ami rá emlékeztet. Plüssfigurát, képeket, tárgyakat. A gépről még mindig nem volt erőm letörölni 4 évnyi közös képet.
2012. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
23:53: nem bántad meg, hogy mindent visszaadtál? Nekem nem volt szívem, és nem is lenne, hiszen azokat az ajándékokat egykor jó szívvel adták/készítették nekem...azóta csak egyszer vettem elő őket a kis dobozból, amit direkt eldugtam jó mélyre...mondjuk én gyűjtögető típus vagyok:)
2012. máj. 29. 00:01
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen parfümös szituációm egyébként, sőt még az öblítős is stimmelt.manapság is sokszor érzek olyan illatot de, egyáltalán nem tud érdekelni már.csak mosolygok egyet rajta és kész :-)
2012. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!