Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordul már veled, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul már veled, hogy nem voltál képes valamit hordani, mert az exedre emlékeztetett?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. egy olyan ruhadarabra, ami az első randitokon volt rajtad, vagy akármire (bocsi, ha hülye a példa). Nálam az a helyzet, hogy van egy parfümöm, aminek nagyon szeretem az illatát, de a randijaink előtt mindig azzal fújtam be magam. A kapcsolatnak a fiú vetett véget, elég rossz emlék, sokáig sírtam utána (első szerelem volt). Ennek már több éve, de még mindig fura érzés kerít hatalmába, ha megérzem az illatot. Viszont van még egy egész üvegnyi a parfümből, nem is volt olcsó, meg amúgy is szeretem...

Szerintem nem éri meg, hogy csak azért ne használjam, mert rá emlékeztet. Csak így meg, ha a mostani barátommal vagyok, akkor olyan furán jön ki, hogy régi barátomra emlékezek néha az illattól, közben meg mostani barátommal vagyok, és ő meg még meg is dicséri, milyen finom illatom van...ez meg kicsit érdekes helyzet :')

Ti már éreztetek ilyet?


2012. máj. 28. 23:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére rossz a memóriám, nem sokáig voltunk együtt, sok tárgyat nem kaptam tőle, tehát ilyen nem volt.

Viszont abba utálok belegondolni hogy ugyanazon az ágyon csináltuk, mint a mostani barátommal. (Remélem nem adtam még egy dolgot, ami miatt aggódhatsz. :D)

2012. máj. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mi sem voltunk sokáig együtt, de pont úgy jött ki, hogy épp a kapcsalatunk alatt volt egy csomó ünnep, még a szülinapom is akkorra esett. Amúgy szerencsére az "ágyas probléma" nálam nem áll fenn, mert nagyon fiatal voltam, mikor összejöttem vele, csak pár hónapig, így eleve max 3x voltunk ágyon, talpig beöltözve:DD csak hát mégis első szerelem volt, ezért a dilemma:)
2012. máj. 30. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!