Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában szeretkezés közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában szeretkezés közben előfordul, hogy csak úgy leáll a páromnak? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt, imádjuk egymást, lassan tervezgetjük a babát is.Viszont mostanában elég gyakran leáll neki szeretkezés közben. Kívánjuk egymást, rendesen felizgatom, imádja, ha szájjal csinálom, aztán elkezdünk szeretkezni és sokszor van, hogy utána leáll neki. Nem minden alkalommal és eddig ilyen nem volt.Eléggé lelombozó nekem is, eddig türelmes voltam, de most már egyre jobban zavar. Jó a kapcsolatunk mindent megbeszélünk őszintén. Ő sem érti mi a baj. Mondtam neki,hogy menjen orvoshoz. Nem nagyon akar, mert, hogy úgyis csak viagrát írna fel neki és azt fiatalon még nem akarjuk, hogy szedjen, de 30 évesen ez nem normális dolog.
2016. nov. 1. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vérnyomásával nincs gond?

Használjatok pénisz gyűrűt.

2016. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vedd rá,hogy menjen el orvoshoz,mert bizony lehet szervi gond is.Egy kivizsgálás nem ártana.
2016. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bár mi lehet a baj , akár idegi akár fizikai fáradtság. Az is lehet hogy pillanatnyilag megunta.

De ez a legrosszabb amit tehetsz hogy idegesited vele. Mert lehet hogy ha nem cikized helyre is jöhet. Nekem is volt ilyen , de pár hét alatt simán helyre jött, minden cikizés nélkül. Hidd el ha rágörcsöl még rosszabb lesz.

2016. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk, hogy van -e gond a vérnyomásával, mert nem megy orvoshoz. A lábán vannak visszerek, szedett egy darabig vér higítót, de ez már előtte indult, nem hiszem, hogy van hozzá köze.
2016. nov. 1. 18:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Sportoljon rendszeresen és táplálkozzon egészségesen. Péniszpumpát is megpróbálhatja. Lehet ellaposodott a szexuális életetek. Próbáljatok ki új dolgokat, szerepjáték, új helyszín stb. 30 évesen még úgy kéne állnia mint a cövek ez valóban nem normális.
2016. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, hogy pár hónapja volt orvosnál, akkor volt vérvétel is, és azt mondták, hogy teljesen egészséges.
2016. nov. 1. 18:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget :)
2016. nov. 1. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Van reggeli merevedése?
2016. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az van igen. :) Ez a másik gond, hogy ő főként reggel, meg délelőtt kívánja, én pedig este felé. De ez már semmiség, a másikhoz képest.
2016. nov. 1. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Valahogy megsem kap tartosan eleg ingert!

Ekkor szokot meg ilyen elofordulni,es ahogy elottem irtak lehet mar unalmas neki a megszokott poz vagy jatek..

2016. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!