Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai lányoknak miért nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak miért nem a férfiak kellenek?

Figyelt kérdés
Elvárás az ilyen 150 centis 40kg-os kisfiú a lányok 99%-ának az kell.Rosszul vagyok mikor némelyik jó csajt meglátom ezekkel a nyegle összeszakadt kisfiúkkal.Miért ez kell a lányoknak?Lehet a kis barátnőtök vagy mi?És ha valahol beszólnak nektek hogy véd meg a pasitok?
2016. okt. 31. 20:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férfik kellenek. Ezért nincs senkim egy jó ideje.
2016. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

#15

Teljesen mindegy. Aki sikertelen az okolni fog valamilyen csoportot. Eleve baromság ráhúzni egy sablont az összes nőre, hogy milyen faszi kell nekik.

2016. nov. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Ketri ***** válasza:
Azért mert a lányoknak fiú kell, a nőknek férfi. A Nők alatt azt értem aki nem a külsőt keresi nagy részt, hanem a belső értéket. :)
2016. nov. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
28%
A csajoknak, nőknek a papucs férfi kell. Akit tudnak irányitani, minden úgy legyen ahogy a nők akarják. Tulajdonképp az igazi klasszikus férfit nem szeretik. Aki határozott , erős egyéniség nem kell. Az az igazi nekik hogy jól keressen, haza adja a fizetést és mindent a nők döntenek el. Még csak azt se szeretik ha megkérdezik tőlük hogy miért kellett ennyit fizetni a sminkesnek, fodrásznak. Az a lényeg hogy papucsok legyenek a "férfiak".
2016. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha egy nő párkapcsolatot akar, akkor belsőt nézi inkább, a külső sokszor csak másodlagos. Neked inkább csak külsőd lehet, belül lenne még hova fejlődnöd. Az meg nem életszerű, hogy a más nőjét mindenhol mindenki tapizni akarja. Főleg nem, ha ott van a párja is. Még akkor sem ha csak egy "filozófussal" van a nő, és nem egy "izomaggyal". Sokat kell még tanulnod, hogy párkapcsolatod lgyen!
2016. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már az ilyen keserves önsajnáltató ömlengéseket:D Kérdező, ne a női nemet hibáztasd, ha életképtelen vagy.
2016. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
88%

#24

Neked nagyon súlyos téveszméid vannak.

2016. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ahogy a #21 - es leírta ;) + gondolkodásban és életvitelben is FÉRFI " kellene ,, !

Nem kisfiú, nem diktátor, nem papucs.

Ha alacsonyabb vagy fiatalabb nálam, olyan, mintha az öcsémmel járnék.

De ha ezeket leírom! Én vagyok a Miss Punci, akinek nagyok az igényei !

..... :D

2016. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Primitív a kérdésed öcsém! De azért a válaszokat megkaptad, csak nem azt amit vártál! Az élet nem az erőszakról, illetve az elhárításáról szól!

Gondolom te keresed a balhét, hogy megvédhesd a hercegnődet! Sajnálom a csajaidat!

2016. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29

Nincs csaja. Nem is volt.

2016. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!