Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai lányoknak miért nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak miért nem a férfiak kellenek?

Figyelt kérdés
Elvárás az ilyen 150 centis 40kg-os kisfiú a lányok 99%-ának az kell.Rosszul vagyok mikor némelyik jó csajt meglátom ezekkel a nyegle összeszakadt kisfiúkkal.Miért ez kell a lányoknak?Lehet a kis barátnőtök vagy mi?És ha valahol beszólnak nektek hogy véd meg a pasitok?
2016. okt. 31. 20:39
1 2 3
 11/30 kovpet ***** válasza:
83%

Fogdosná? Emeled a tétet? A következő hozzászólásod az lesz, hogy miért mondom, hogy nem kell a fizikai agresszió, hogyha egyszer megkéselte a lányt?


Majd ha felnősz, akkor te is megérted (remélhetőleg), hogy ha csak mond valaki valamit az egy más szint mintha tenne valamit.

2016. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
6%
16 éves lány vagyok és soha nem járnék nálam alacsonyabb vagy könnyebb fiúval... És nem tudom mi ez a szövegértésed amúgy hogy ki fog magvédeni? Én b+ én megvédem magam normális fárfias úgy sem üt meg nőt ha meg mégis akkor megvédem magam...
2016. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%

Múlthéten jött be az egyik kollégám lánya a melóhelyre egy ilyesmi gyerekkel.

a lány 16 éves a fiú az osztálytársa a srác haja a szokásos oldalt felnyírt felül copf,női feszülős nadrágban,két számmal nagyobb kabátban,a testén látszik hogy életében nem sportolt egy hányinger na.

úgy ment a lány után mint a pincsikutya.

és azt beszéltük,hogy akármilyen kis ratyinak néz ki attól még illedelmes kis pipogya jófiú a gyerek és mennyivel jobb egy ilyen,mintha egy problémás füvezős bandázós semmirekellővel jött volna össze.

2016. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

#1

Ezen már meg sem lepődöm. Tudtam, hogy tahókkal van tele az újgyőri, dehogy fényes nappal.😊


"És ha valahol beszólnak nektek hogy véd meg a pasitok?"


Mitől kéne megvédeni a csajokat te csira? Nem az őskorban vagyunk bmeg. De gondolom te vagy Steven Seagal és Mindenkit jól lekaratéjoznál. Amúgy szánalmas ez a hozzáállás. Azt hiszed ha nyafogsz meg leszólod a konkurenciát, akkor kapsz jutalom puncit? Inkább azon kéne elgondolkozni, hogy miért nem kellesz senkinek. Azon kívül, hogy egy gyökér vagy.

2016. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az volt a bajotok, hogy a magas, kigyúrt bunkókra bukunk, most akkor döntsétek már el.
2016. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az utcán megvédős dolgot én sem igazán értem. Ennyi erővel egy szingli nő ki se tegye a lábát a lakásból egyedül, ne járjon iskolába vagy dolgozni, mert végül is akármikor megtámadhatják.

Könyörgöm, társat keresek magamnak, aki megért és elfogad, sőt, szeret az összes hülyeségemmel együtt, nem pedig egy testőrt. Ebből aztán az is következik, hogy nem az emberek magasságára és testsúlyára vagyok kíváncsi elsősorban. Nem tudom, szerinted milyen egy nagybetűs FÉRFI, de ha már ennyire muszáj ideált választani, számomra sem egy szőrös kigyúrt tank a legvonzóbb, azért, mert csak. (Ízléssel hogy akarsz vitatkozni?)

2016. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Hát az ilyen kislányok mint némelyik válaszoló hagyná hogy fogdossák a barátnőjét,NEVETSÉGES.Ha az én barátnőm fogdosnák elkapnám a nyakát annak a bunkónak és úgy földhöz bas*nám hogy nem kelne fel a saját lábán.
2016. okt. 31. 22:04
 18/30 kovpet ***** válasza:
100%
Van barátnőd?
2016. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Most éppen nincs.
2016. okt. 31. 22:13
 20/30 anonim ***** válasza:
87%

"Ha az én barátnőm fogdosnák elkapnám a nyakát annak a bunkónak és úgy földhöz bas*nám hogy nem kelne fel a saját lábán."


Na erről dumáltam. Hülye kis kakaó gengszter, nem kéne annyi dragon ball ismétlést nézni mert az agyadra megy.

A hozzád hasonló nethuszárok dzoktak az első pofon után haza rohanni anyucihoz.


" kérdező kommentje:


Most éppen nincs."


Ja mert amúgy szokott lenni.

2016. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!