Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelek kellenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek kellenek a lányoknak, hogy észrevegyék, hogy valaki szerelmes beléjük?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szemezés, érintések, kedvesség, stb.
2016. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azert kérdeztem, mert van egy emberke aki most a harmadik éve osztálytársam, tavaly kőbunkó volt velem( néha annyira , hogy majdnem sírtam) es órán megkérdezte, hogy suli után megye kajalni( menzára) es végül csak ketten mentünk (tökre rossz volt mert én az ég világon semmit nem akarok tőle) es miben hülyeségemet végig hallgatta pedig bevallom tisztelet annak aki bírja idegileg. Na mindegy amúgy éreztem hogy közeledni akar, de én ugy tettem mintha észre sem vettem volna.Aztan kaja után vagy 3x megkérdezte hogy merre megyek, es (szerintem) tökre nem arra volt dolga de elkísért, de nem végig gondolom hogy ne legyen feltűnő.Es vagy 3x elköszönt.Es ezt mondta:'' Na, szia, vigyázz magadra!'' Én meg ez a mi a sz*r?!?!?!? Nem akarok senkit visszautasítani de én tényleg semmit de semmit nem akarok tőle😖De mit csináljak?
2016. márc. 19. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Na az cink. Lehet h csak észre vette h milyen szemét és most egyenlíteni akar. De várd ki a végét, nem muszáj rögtön elutasítani, mert lehet csak barát akar lenni.
2016. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék ilyen barátot😝
2016. márc. 20. 08:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint aki nyomul rám
2016. márc. 20. 08:12
 6/8 anonim ***** válasza:
hát sajnos ha nem akarod akkor vissza kell utasítani. :D
2016. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Es szerintetek, óvatosan hogy lehetne?

Szóval mar volt hogy így nyomult rám valaki es nagyon idegesített, es nyilvánosan azt mondtam neki, hogy kopjon le, ami persze nagy bunkóság volt részemről es nem akarok meg egyszer ilyet tenni...Aki persze finoman közeledik, azt könnyen lehet visszautasítani, de ha így folytatja, akkor megint ez lesz a vége!

2016. márc. 20. 22:49
 8/8 anonim válasza:
Hát én azt tudom neked tanácsolni, hogy ha továbbra sem hagy békén és egyre komolyabb célzásokat tesz, akkor tisztáznod kéne vele a dolgot, megbeszélni, megkérdezni, hogy akar-e tőled valamit. Ha azt mondja igen, akkor megmondod neki, hogy te nem így érzel iránta és ha felfogja és odébbáll akkor jó, ha nem akkor meg megmondod neki, hogy hagyjon és kész. Biztos feldolgozza valahogy.
2016. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!