Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35+ os csajok szerintetek baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35+ os csajok szerintetek baj hogyha szeretek (szeretnék) puncit nyalni?

Figyelt kérdés
Mert akikkel eddig sikerult osszejonni,mind azt mondta hogy nemvagyok normális,beteg vagyok,stb. Nem is engedte egyik se. :(
2016. okt. 28. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, az egy dolog, hogy valaki nem vevő rá, mert van ilyen... de elég fura nőkkel jöhettél össze, ha téged tituláltak nemnormálisnak, meg betegnek amiatt, mert ŐK valamit nem preferálnak. Ez számomra azt jelzi, hogy egy bizonyos személyiségtípushoz vonzódsz, olyanokhoz, akik nem éppen alkalmasak harmonikus kapcsolatra... ezen érdemes lenne elgondolkodni.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: a szexuális kultúrám része a kölcsönös orális kényeztetés, természetesnek tartom.

(Privit nem kérek, van párom!)

2016. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem engedélyt kell kérni, hanem megfelelően felvezetni és csinálni... a nyaláshoz is kell előjáték... és ha jól csinálod, nincs az a nő aki ne engedné (hacsak nem tud róla, hogy van valami gombája vagy hasonló)

Ha neked nem engedik, akkor valamit bénán csinálsz.

2016. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nők kb 20%-át izgatja ez a fantázia. Normális vagy
2016. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, az én feleségemnek előttem volt tudtommal 8 pasija, mégis utálta a nyalást, mivel soha nem élvezte... én 1* nyaltam ki, azóta igényli...
2016. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, de én jobban szeretem, ha a fenekemet nyalják.
2016. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!