Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jó/rossz ötlet? Vélemények?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam itt egy kérdést a férfiak kívánságairól, és nagy részük ha bármit kérhetne, valami erotikus vágyukat elégítené ki.

A barátomnak nemsokára lesz a születésnapja, és mivel még eddig nem feküdtünk le, arra gondoltam, hogy lehetne az a születésnapi ajándéka, hogy megkap.

Eddig nem álltam rá készen, de az elmúlt időszakban ez megváltozott.

Mindkettőnk családjában elfogadott lenne, folyton hajtogatják, hogy védekezzünk.


Már egy ideje célozgat, hogy mit szeretne, de elmondtam neki, hogy szerintem még korai. Azt mondta nem siettet.


Erről kérnem a véleményeteket, szerintetek ez mennyire jó/rossz ötlet?



2016. okt. 24. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%

" barátomnak nemsokára lesz a születésnapja, és mivel még eddig nem feküdtünk le, arra gondoltam, hogy lehetne az a születésnapi ajándéka, hogy megkap."


Már bocsánat de a kapcsolat alapja a rendszeres szex. Az nem ajándék. Azt hiszed aranyból van a puncid amit meg kell kapni? És akkor csak ünnepnapokon jár a szex? Te mit szólnál ha téged is csak megdugna a születésnapodon? Kretén.

2016. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!