Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz ötlet 15-16 éves 3-as...

Rossz ötlet 15-16 éves 3-as bmw-t vennem?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni 1 millió Ft körül, és 15-16 éves 3as bmw-ket nézegettem. Tudom az állapot a legfontosabb, meg a km óra állás, de úgy általában megéri ilyen korú autót venni? Mielőtt megvennék bármit, természetesen átnézetném szerelővel, viszont amíg csak neten böngészek, tanácsokat szeretnék kérni, hogy mikre érdemes figyelni, tapasztalatok stb. Köszönöm előre is!

2016. okt. 23. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Megéri ilyen autót venned abban az esetben, ha azt normálisan fent tudod tartani! Normális alatt értem, hogy egy hiba esetén nem áll hónapokig a ház előtt...


A szervíz meg egy ilyen autónál szerintem nem olcsó dolog.

2016. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"Tudom az állapot a legfontosabb, meg a km óra állás"


Rosszul tudod.......az első fontos a második abszolút nem!Az csak km kukacoknak lényeg akik akkor is képesek megvenni valami ha latszik hogy egy fos szar,de a lényeg az hogy visszatekerték benne az órat valami lehetetlenul keves ertekre!

2016. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

És azt elfelejtettem odaírni, hogy 2 évig szeretném ha kitartana.


Igen, rákölteném a szervizelésre a pénzt, ha arról lenne szó, de épp azért kérdezem a tapasztalatokat, mert olyat szeretnék, amivel azért nem kell állandóan a szervizbe járkálni.

2016. okt. 23. 16:46
 4/18 anonim ***** válasza:
Ebből már lehet venni szép e36-ot.
2016. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
16 évest? hááát... nőben pont jó, de autónak már öreg.
2016. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

BMW-t meg Audit semmilyen korban nem éri meg megvenni. Anyagilag nagyon nem.

Presztízs (értsd egyéjszakás csajozós) szomszögből viszont segít egy suzukihoz képest :)

De egy elitebb professzionális jány is elvállal 50-ből egy alkalomra, szóval kérdés hány dugás lenne havonta a BMW miatt + koktél, sali egyebek. Ha csak 1, akkor vennék egy megbízható gazdaságos autót, és a fizetős lányokkal megtakarított BMWs-csajozós-szervízbejárós időt és pénzt pedig szánhatod az igazi haverjaidra, esetleg egy normális csajra, akinek nem a BMW kulcsra lucskosodik :)

2016. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Haha :D Vicces volt az utolsó válasz, de én magam miatt szeretnék bmw-t, egy barátomnak van egy bmw-je, ideadta kipróbálni, és nagyon megtetszett. Amúgy nem hiszem hogy egy 15 éves bmw-re izgulnának a csajok, de nem is ez a cél :DD

Köszi a válaszokat

2016. okt. 24. 15:20
 8/18 Energol válasza:
86%
Nem èri meg megvenni mert mindíg lesz valami amit csinálni vagy csináltatni kell rajta..viszont ha komolyan gondolod a dolgot akkor kárpótolni fog az autó.affèle hobbijárgányok az ilyen bömösök
2016. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy az egész herce-hurcára szánj másfél milliót és akkor tuti nem ér meglepetés. 700.000-900.000-ért vedd meg az autót, a maradékból pedig írd át és pofozd ki, valamint jó esetben még marad is belőle tartalékolva. Az ilyen 400.000-500.000 forintba kerülő E36-okat felejtsd el.


Igazából nem feltétlen rossz ötlet ilyet venni, mert alapjában véve teljesen megállják még ma is a helyüket. Egy extrásabb darabban vannak fűthető bőr ülések, tempomat, klíma, 4 légzsák, parkolóradar, stb. stb. A gond az, hogy ezek azért már 16 évesek. Azért ilyenkorra már meglátszik rajta az idő vasfoga.


Illetve amire még nagyon-nagyon figyelj, hogy nagyon sok rosszindulatú alak foglalkozik BMW adás-vétellel és szereléssel. Nagyon gondold meg hogy kitől veszed/kihez viszed szerelni, mert tényleg nagyon sokan vannak, akik simán át akarnak verni. Akik próbálnak minden hibát megmagyarázni vagy tukmálni, azokat nagy ívben kerüld.

2016. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. 2001/2002es E46-ban gondolkodom. Arra is gondoltam, hogy Németországból vagy Svájcból behozni/behozatni.
2016. okt. 24. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!