Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fájdalmas még mindig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájdalmas még mindig a szex?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vesztettem el a szüzességemet és még mindig fájdalommal jár a szex. Igaz, a barátommal nem tudunk gyakran együtt lenni, eddig csak 5-ször feküdtünk le. Lehet azért fáj, mert még nincs a testem hozzászokva? Bár nem a behatolás fáj, hanem amikor bennem van, és amikor eltalál egy pontot, éles fájdalom jelentkezik a petefészkemben. Fog ez valaha javulni? Mert így sem neki sem pedig nekem nem jó, hogy nem tudjuk önfeledten élvezni a szexet. Lovagló pózban ugyanúgy fáj, mint misszionáriusban. Talán a kutyapóz volt eddig a legjobb, de azért ez sem volt tiszta fájdalommentes, pedig minden alkalommal óvatos a barátom. És, ha látja, vagy mondom hogy fáj pózt váltunk, és, ha akkor is fáj, inkább hagyjuk is az egészet, és orálisan fejezzük be.

2016. okt. 23. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Huuuhuuu reszvetem. Ne parazz ha netan verezni is fogsz aktus utan. Pont ugyanez vagyok en is. Nogyogyasz felirt nekem egy kupot, ami egy hetig kiraly volt aztan ugyanugy folytatodott minden. Erzekeny a huvelyfalam is. Tobb elojatek es figyelmesseg szukseges. Eleinte csak a makkjat dugdozza ki be es szep egyenletesen, turelmeseb egyre tobbet. Nalunk ezzel telik el 20 perc.. Izgato meg minden de azert kicsit kellemetlen h miattam mindig igy kell kezdeni. De remenykedek abba h a testednek csak friss az elmeny, lehet h meg feszult vagy.
2016. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eltalálja ilyenkor a méh szája ez szokott fájni sosem lesz jobb sajnos neked ilyen hosszú a hüvelyed
2016. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos méretben nem hozzád való.Szerintem felejtsétek el a közösülést,alkalmazzatok a barátod helyett mini dildót,vagy bébi répát.
2016. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a méhszájad döfködheti. Figyeljen rá, hogy csak félig dugja beléd
2016. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen nagy a barátod pénisze? Lehet ehyszerűen nem illik hozzás mèretben. Nem ártana felkeresni egy nőgyógyászt lehet érzékeny a hüvelyfalad.
2016. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100% hogy méret probléma.
2016. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" amikor eltalál egy pontot, éles fájdalom jelentkezik a petefészkemben"


Egész pontosan hol jelentkezik az éles fájdalom? Az alhasban? Mindenhol, vagy csak az egyik oldalon? Ha valóban a petefészek körül érzed a fájdalmat, akkor az lehet petefészek gyulladás, vagy ciszta is. Mielőbb el kéne menned orvoshoz, hogy tisztázd a problémát, mert súlyosabb következményei is lehetnek.

2016. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pontosan nem tudom, milyenek a barátaim méretei, szerintem olyan 16-17cm hosszú és 4.5-5cm vastag lehet neki. A behatolással nincs probléma, elég időt fordítunk egymásra, főleg ő énrám. A nedvesedéssel sincs probléma.


Csak az egyik oldalon jelentkezik a fájdalom, pontosabban az alhason a bal oldalon.


Mindenképp felkeresek egy nőgyógyászt!

2016. okt. 23. 13:30
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mindenképp felkeresek egy nőgyógyászt!"

Ennél okosabbat magam sem tudtam volna tanácsolni.

2016. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!