Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy neki, így fájdalmas a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy neki, így fájdalmas a szex. Mit csináljunk, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
A párommal most hétvégén szexeltünk először. Nem vagyok már szűz, szóval láttam, éreztem már egy-két férfiasságot. Viszont nagyon nehezen ment be most a páromé, fájdalmas is volt, bár mivel a menzeszem utolsó napja volt, így a menzesz rásegített kicsit, jobban tudott bennem mozogni. De másnap, harmadnap a bemenéssel megint csak gondok voltak, 3x mondtam neki, hogy inkább hagyjuk, mert tényleg iszonyatosan fájt. Persze nem bírtunk magunkkal és próbálkoztunk még, utána a bemenéssel már nem is volt akkora gond, mert miután rendesen belém csúszott, az már egyáltalán nem fájt, ha befele ment. A gond az, hogy mikor csak egy kicsit is megmozdult hátrafele, szóval kifele, az iszonyatos volt. Márpedig ha nem mozog bennem, csak van, az nem valami kielégítő. Most gondoltam a sikosítóra, de fogalmam sincs ,hogy azt hogy kell, meg hogy milyen, mert sosem voltam még ilyen helyzetben. Meg lehet, hogy nem az a baj, hogy nagy? Mert ha az lenne, akkor a befele is nagyon kéne hogy fájjon, nem?

2016. aug. 29. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

A te bajod. Oldd meg!


Amúgy meg a pasik farka kb. 20%-kal tér csak el egymástól. 17+-20%. Ugyanez vastagságra is.

A hüvely is tágulékony. Minden adott. A probléma benned van.

2016. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez gonosz volt,nem feltétlenül benned van a hiba lehet több időt kellene fordítani az elő játékra.es akkor bemene rendesen.
2016. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj az elején, második menetnél picit talán jobban harmadiknál végig, olyan érzés mintha kisebesednék.

Előjáték, akár élvez el előtte.

2016. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ilyen problémám sose volt még :D

Sokan meg sírnak, hogy kicsi a pömpi, nem kellenek a nőknek...

Na tessék, a nagy se jó! :D

2016. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!