Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Leírnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Leírnátok a fájdalmas, kellemetlen dolgokat, amik szex közben történtek veletek?

Figyelt kérdés

Szûz vagyok és nagyon szeretnék örömet szerezni a barátomnak. :)


De most nem azt szeretném kérdezni, mit kell csinálni, hanem azt, hogy mit nem.

Vagyis mi volt nektek kellemetlen (orális kielégítés, petting, szex közben).


Tudom, hogy ez emberfüggô is, de tényleg a ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi. :D


Ezt például az egyik kérdésnél találtam, ilyenekre gondoltam:

"Minden "finomság" nagyon jól esik, ha tudják is csinálni. Az exem aki még szüzebb volt mint az apácák, ő csinált ilyeneket, hogy "szívta" -> vákuumszerűen a nyomás széttrancsírozta volna, olyan volt mint a porszívó csöve, ami nem ér hozzá, nem kényeztet, nem érzel semmit csak le akarja szakítani a fejét a senkivel.

Illetve a kezével "szorította" -> mint a fogkrém tubust, úgy passzírozta és mint egy kombináltfogóval a belsejét nyomta volna ki."


Köszönöm szépen! :)) :D

18/L


2016. jan. 26. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne fogazz szopás közben.

Ne markold túl erősen.

Ha te vagy felül légy óvatos, mert eltörhet a pénisz.


[link]

2016. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik volt barátnőm élvezés közben fogon rúgott (szerencsére nem tört ki).

Egy másik 69 közben valahogy a szemembe nyomta a lábujját.

De hallottam olyanról hogy szopás közben lehányt egy pasit...na az cink

2016. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 makikecske ***** válasza:

Egy régebbi barátnőm olyan szerencsétlenül nyúlt a farkamhoz, hogy a körmével felsértette a makkomat. Nem volt mély seb viszont rendesen vérzett és veszettül fájt is. Amíg begyógyult (pár nap kb) a szexet is hanyagolnunk kellett.

szóval csak óvatosan és ne kapkodj :)

2016. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik exem, ahogy közeledtünk az orgazmusahoz, egyre jobban karmolt, s nem volt vicces mikor otodjere ment el s nekem a hátam meg a karom Veres volt, mindent akartam mar csak, hogy legyen vége.
2016. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!