Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kellemetlen a szex 8...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellemetlen a szex 8 hónap után is?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen vesztettem el a szüzességemet, nagyon fájt, és csak harmadszorra sikerült. Utána hetekig fájdalmas volt az együttlét, és azóta is csak annyi változott, hogy könnyebben bemegy, jobb napjaimon nem fáj, de messze nem kellemes. Nem szexelünk nagyon gyakran, hétvégente szoktunk, de közös nyaralás alkalmával, napi kétszeri alkalom mellett sem sikerült megszoknom, pedig nem görcsölök rá. Mi lehet az oka? Változni fog?
2015. nov. 20. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbáltatok síkosítót használni? Ha könnyen bemegy és elég síkos a hüvelyed akkor elvileg már nem fájhatna.
2015. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Síkosító szerintem felesleges, elég nedves vagyok.

A Barátom elég nagy méretekkel rendelkezik, lehet, hogy itt ez a "probléma". 22 cm

2015. nov. 21. 00:00
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezt most nem mondod, hogy megmértétek?

Amúgy 22 centi még nem a világ. Az egyik exemnek felnyúltam csuklóig. Kiváncsiak voltunk sikerülhet-e, és láss csodát sikerült :))

Nem fájt neki sem akkor sem másnap, pedig alapból neki is szűk puncija volt. Ez a művelet kb 1 óra tágítás után sikerült. Nem értem nálad mi lehet a gond.

2015. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

csodálkozol hogy fáj a 22 cm? :D

Tuti élveznéd az én 14 cm-esemet!

2015. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, én nem igazán szeretném, ha valaki felnyúlna nekem csuklóig. :D Egyébként az ujjazás is fáj, ha már itt tartunk. A szex legalább csak simán nem jó.
2015. nov. 21. 00:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Vaginizmus esetleg?
2015. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez egy létező szó?
2015. nov. 21. 00:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogyan fáj? Mintha feszítene, túl szűk vagy hozzá vagy túl hosszú?

Nekem is rohadtul fájt az első, a következő pár hónapban dettó, aztán utána jó másfél évig olyan érzés volt utána mintha kidörzsölte volna elől, meg piros is volt, de most 3 éve vagyunk együtt és már csak a 2. menet után érzem kicsit.

Sajnos ezt végig kell szenvedni, nálam sokat segít ha közben (főleg az elején) a csiklómat izgatom, vagy akár menj el mielőtt berakná, az orgazmusnak van egy kis fájdalomcsillapító hatása , benedvesedsz tőle és a hüvelyizmaid is lehet ellazulnak utána.

2015. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Előtte mindig elmegyek szinte az előjáték során. Mint mondtam, most már könnyen bemegy, a mozgás sem feltétlenül fáj, viszont általában nem érzek semmit. Érzem, hogy mozog, de semmi jó érzés nincs benne. Mikor fáj, akkor többnyire a hasamat nyomja belülről.
2015. nov. 22. 15:46
 10/11 anonim ***** válasza:

mi lenne ha szépen meg kérnéd a párod, hogy ne tolja fel a farkát a gyomrodig?

Lehet utána nem fájna semmi. Erre nem gondoltál esetleg?

A hüvely kb 14 cm hosszú. Ha ebbe beletol a párod egy 22centist akkor ne csodálkozz hogy ha fájni fog a hasad.

2015. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!