Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szüzesség elvesztése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szüzesség elvesztése után kb. meddig fájdalmas a szex?

Figyelt kérdés
Tudom ez egyéntől függ, de nekem 4-5 alkalom után is eléggé fájdalmas. Pedig elég nedves vagyok, a párom farka sem túl nagy, nem is csinálja direkt olyan hevesen és mégis mintha késsel szurkálnának, néha sírni volna kedvem... :/ Teljesen kezd a kedvem elmenni az egész dologtól. Az ujjazás nem igazán fájdalmas, de az is néha kellemetlen.

2016. márc. 4. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
nem jó ha erőltetve van.. kicsit várjatok a dologgal 1-2 hetet, míg azt nem érzed, kívánod a behatolást.
2016. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem az első 3-4 alkalom volt kellemetlen,utána nem:))

17/l

2016. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokáig fájt.:s 4-5 alakalomnál is tovább fájt
2016. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egyénfüggő ugyanis szerencsére nekem az első sem fájt picit 5mpes kényelmetlennek mondanám. Utána a kovetkező alkalom már csak abban a pillanatban volt kelemetlen amikor behatolt de ennyi szerencsére.
2016. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt sem az első sem utána, viszont még kb a 4-5. alkalommal is véreztem (mondjuk mi arra tippeltünk, hogy az óvszer nagyon dörzsölt).

Szerintem próbáljatok több előjátékot, simogatást, orális szexet, akár 20-30 percig, hogy teljesen feloldódjatok és rendesen benedvesedj. :)

2016. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár nap, pár alkalom, el fog múlni. Megvan még a szűzhártyád maradéka? Nem sérült meg valami más is?
2016. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom megvan e a szűzhártya maradéka!Annyit említett, hogy eléggé szűk vagyok. Nem hinném, hogy megsérült más mert voltam nőgyógyásznál az első pár alkalom után és nem mondott semmit, hogy baj lenne... Valószínűleg csak idő kérdése, mert nem igazán gyakran szexelünk... :) és érdekes módon amikor felül vagyok, akkor sokkal kellemesebb, szinte nem is fáj !
2016. márc. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!