Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Borzasztóan fájdalmas első szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan fájdalmas első szex?

Figyelt kérdés

Nagyon fájt nem így képzeltem el lassan 2 hete, hogy tőrtént de még érzek fájdalmat.

A barátommal, majd egy éve jártunk mire lefeküdtem vele, bíztam benne de kár volt cseppet sem volt gyengéd, sőt inkább durva...

Mióta megtőrtént nem reagálok arra, hogyha keres. Szakítok vele, ha most ilyen durva volt máskor is az lehet...

Nagyon félre ismertem, jól teszem ha befejezem ezt a kapcsolatot?

20L



2016. máj. 15. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Inkább beszélgess vele és mondd el, hogy miért ért téged csalódásként.
2016. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Próbáld megbeszélni vele a dolgot. Ha egyetért veled, szerintem adj neki még egy esélyt. De ha legközelebb is ugyanilyen durván fog bánni veled, akkor inkább keress mást.
2016. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem jol teszed ha szakitasz vele. Ahigy irtad, ha most durva vokt kesobb is az lesz. A hulye is tudja, hogy a szuz lannyal nagyon ovatosan kell banni o meg durvan bevagta neked. Raadasul ket het utan is faj ...

Szakits vele de mindenkepp mond el neki, hogy miert vetsz veget a kapcsolatotoknak.

Keress valami empatikusabb embert.

2016. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam neki, hogy ez nekem nagyon nem jó nem érdekelte szóval tudni fogja a szakítás okát. De szakításnál is elmondom neki...
2016. máj. 15. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Na most akkor minél hamarabb menj el nőgyógyászhoz és vizsgáltasd ki magad, mert nem normális, hogy két hét eltelt és még mindig fáj. És szakíts vele rögtön.


Egyébként nem tudom, mi történt, de ha durva volt veled és nem hagyta abba a kérésedre sem, az nemi erőszaknak minősül, még ha te belementél is. Ha ez a helyzet, azonnal látleletet kellett volna vetetni és feljelenteni őt.

2016. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 egyet ertek!
2016. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Y-ba szét. Mond meg neki hogy miért. Idióta egy gyerek lehet
2016. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!