Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők. Szex után ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők. Szex után ha a párotok elmegy bennetek romantikáztok vagy vmi más?

Figyelt kérdés

Elkezd kifolyni,hagyjátok? Vagy elmentek zuhizni? Egyből összebújtok vagy késöbb?

Ki hogy szokta?



2016. okt. 4. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

Azt hiszem, végtelenül kiábrándító lenne mindkettőnk számára, ha rohannék kimosni...

A következő vécézéskor úgyis kifolyik és a maradékot le lehet törölni. A saját testnedveimmel is tudok együtt élni, a pároméval is.

2016. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10#, nem szégyellem leírni, de nekem valamiért a trágárságszűrő ennél kevésbé trágár szavakat sem enged át.
2016. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 János Gilján ***** válasza:
Ha elmentem, mi összebújva maradunk és folytatjuk a szeretkezést mozogva vagy mozdulatlanul amíg le nem kókadok teljesen. Igyekszünk kiélvezni az orgazmusaink hatására felszabaduló boldogsághormonok bizsergető hatását. Ilyenkor általában pár csepp sperma kifolyik a lepedőre, amin a feleségem bosszankodni szokott. Én viszont mindig azt mondom neki, hogy ez csak egy kis "harci sérülés" és addig örüljön, amíg ilyen problémával kell szembesülnie, hogy itt vagyunk egymásnak egészségesen, képesek vagyunk szeretkezni és kifolyik pár csepp sperma. Az idő telik, semmi sem tart örökké, inkább örüljünk a sperma foltnak, mint bosszankodunk rajta! :)
2016. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Deflohelp ***** válasza:
Párom úgy kerüli el az "amore-foltokat" hogy bugyit húz benne intim betéttel. Maradhatunk összebújva, nem kell futni zuhanyozni.
2016. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!