Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen érzés amikor gumival élveznek el bennetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én észre se vettem.
2016. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Anélkül azért jobb, de az is biztos, hogy sokkal kellemesebb gumival belém élvezni, mintha kihúzza és a hasamra veri. Akkor olyan haszontalannak érzem magam, kiverni nélkülem is tudja, akkor minek szexelünk?


Egyébként nem érzem, hogy az orgazmus közben mi történik, se gumival, se anélkül, csak a párom testének egyéb reakcióit szeretem olyankor. Gumival előnyös, hogy utána kevesebbet kell takarítani.

2016. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgyan úgy érzem ahogy lüktet a farka annyi a különbség hogyha kihúzza nem folyik ki semmi... Gumi nélkül se érzem magát azt hogy belém élvezett onnan tudom hogy elélvezett hogy érzem ahogy lüktet a pénisze és amikor kihúzza kifolyik a cucc. 22 L
2016. okt. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező.

Elfelejtettet kiírni,hogy kort is írjatok.

Mert majdnem minden tapasztalatlan pelyhedző

(p)öcsű fiúcska kéri,a válaszadó lányoktól a korukat.

Csak tudnám,hogy mi értelme?

Választ akarnak vagy kor alapján szűrik ki,hogy kinek írhatnak privátot.

2016. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó van benne valami ;) 22 L
2016. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Gumival olyan mint zokniban labat mosni. Semmit nem érzek a paromból ezért jobb szeretem gumi nélkül csinalni. Az sem zavar ha utana "takarítanunk kell" magunkat. Imadom érezni ahogy belém megy el,meg hogy kifolyik belőlem és ő is szeret barhova élvezni a testemen. 30/N 32/F
2016. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Ki emlékszik már erre...
2016. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Jobb szeretem ha gumival elvez belem, igy legalabb nem folyik belolem 3 napig a cucc....

Amugy semm kulonbseg az erzetben. (32N)

2016. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eddig csak úgy szexeltem,hogy a férfi gumit húzott, szóval azt nem tudom, hogy gumi nélkül milyen érzés ha elmegy bennem. Gumi nélkül viszont csak a páromon veszem észre,hogy elment, vagy esetleg néha érzem, ahogy lüktet.

23 N

2016. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!