Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen érzés ha szátokb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla1977 kérdése:

Lányok milyen érzés ha szátokba élveznek?

Figyelt kérdés
Szeretitek lenyelni a spermát?
2015. máj. 31. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos érzés
2015. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem egyszer a párom beleélvezett a számba és keményen kellett küzdenem hogy ne hányjam ki a vacsorámat. Nekem rossz érzés volt, nem is csináljuk, van más ahova verheti. ):
2015. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem ha a nő szájában élvezek el
2015. máj. 31. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném... sajnos a párom nem igazán szereti, ő puncifanatikus. :)


Igazából aki nem szokta, eleinte érdekes. Meleg, kocsonyás, ami nagy erővel spriccel a torokra, ami sokaknál garatreflexet vált ki. Az íze már csak a hab a tortán... ha valakié kesernyés, az nem feltétlenül túl kellemes.


Viszont nagyon jó látni, hogy csupán a száddal milyen hatást váltasz ki a partnerednél, ez rám különösen izgatóan hat.

2015. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sosem volt problémám ezzel kapcsolatban, még élvezem is, hogy ilyen reakciót tudok kiváltani belőle. És szerintem az ízével sincs semmi gond, százból százszor lenyelem :)
2015. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Gusztustalan...büdös és rettentő rossz ízű! Ha nagyon akarja a párom, nem bánom, ha a számba élvez, de én utálom. Semmi pénzért nem nyelném le, örülök, ha addig kibírom hányás nélkül, míg kiérek a fürdőbe kiköpni...
2015. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nincs bajom az ízével, talán még picit izgató is. De a legjobb persze az benne, hogy a számmal okozhatok ilyen örömet a pasinak, meg hogy közelről láthatom és érezhetem, mennyire élvezi. :)

Neked az egyébként mennyire fontos, hogy a lány ilyenkor le is nyelje a végén? ;)

2015. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én utálom, egyszer csináltuk csak, azt hittem kihànyok mindent. Mi úgy szoktuk, hogy óvszert húzunk a végére, szájjal és kézzel elégítem ki, az óvszer miatt,viszont nem megy a számba.
2015. okt. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!