Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem önt el semmilyen jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem önt el semmilyen jó érzés, ha megcsókolnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen üresnek érzem magam, és így nem is esik jól sokszor, és így már mindenen gondolkodom, meg nyitogatom a szemem, csak azt nem érzem, hogy az adott akció jó lenne. Hogyan lehetne ezen túllendülni, és élvezni a dolgot?
2015. máj. 26. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy olyannal csókolózol, akit szeretsz, vagy vonzónak találod legalább, ha ezek közül egyik sincs meg, akkor valószínűleg azért nem élvezed. Szerintem legalábbis ez lehet a dolog hátterében.
2015. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2015. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19/L
2015. máj. 26. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak azzal élvezem a csókolózást, akibe szerelmes vagyok. Ha olyan emberrel csókolózom, akibe nem vagyok szerelmes, akkor ez csak egy kötelező elem, hogy valamivel elkezdődjön az előjáték.
2015. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem ha valki megcsókol már tiszta nedves vagyok.

Szerintem csak nem találtad meg azt a BIZONYOS fiút

2015. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
A száját csókold, ne a fenekét!
2015. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!