Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsika88 kérdése:

Lányok titeket mennyire tartjátok izgatónak a gondolatot hogy a pasitok/férjetek bennetek menjen el?

Figyelt kérdés

Úgy érzem megtaláltam az igazit és mostanában egyre jobban foglalkoztat az a gondolat hogy a pasim bennem menjen el, teljesen fel tudok pörögni rá.


Más lányok is így vannak ezzel? Érdekelne hogy mennyire különc fétis kezd kialakulni nálam?


26L



2016. aug. 25. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes ez nem fétis. Annak ott a helye és én is hihetetlenül begerjedek rá. :)
2016. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
26 évesen itt tartasz agyilag? xD Nem durrannék el benned ezek után.
2016. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is imádja, kb. fél évvel azután tetszett meg neki, hogy összejöttünk. Eleinte csak azelőtt/azután csináltuk gumi nélkül, hogy menstruációja volt. Most már azért szed fogamzásgátlót, hogy lehessen mindig :)
2016. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
2-es. Jaj de okos valaki!
2016. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Izgató.. De önmagában nem érzed hogy spriccel beléd a pasid.. Onnan tudod hogy elmegy hogy érzed hogy lüktet a farka.. Meg amikor kihúzza akkor kifolyik.. Persze ha gumival csinálod akkor is érzed ahogy lüktet de a végeredmény az óvszerben van. 22 L
2016. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem összehasonlíthatatlanul jobb minden másnál. Vmi olyan pluszt tud adni mindkét félnek, hogy hűha... sokkal inkább bensőséges, intim. Sztem.
2016. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó és neki is.. Amit látni is rajta és az is jó!! :D

Eddig egy barátomnak engedtem .. Ahhoz kell azért érzelem és bizalom ..!

2016. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!