Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha japán turista csajokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha japán turista csajokat szedek fel, szerintetek melyik megoldás jobb?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé ráálltam a japánokra. Tetszenek is elég könnyű is felszedni őket, viszont a kérdés, hogy magamhoz hívjam őket vagy én menjek velük? Nekem eddig alap volt, hogy a nő jön fel hozzám, de mióta elkezdtem ezt szinte mindig oda lyukadunk, hogy menjek el én velük a szállásukra. Ami nekem pasiként elég fura. Szerintetek ez így normális vagy én csinálok valamit rosszul?

2016. szept. 22. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gondolom angolul
2016. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2016. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja angolul, már amennyire lehet velük.
2016. szept. 22. 22:58
 14/15 anonim ***** válasza:

Minden nő nagyobb biztonságban érzi magát a saját lakásában, szállodájában, stb.

Ezért hívnak magukhoz.

2016. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek a japán csajok, én meg is akartam tanulni a nyelvet, csak beszari vagyok és nem mernék odalépni hozzájuk.
2016. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!