Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen érzés ez nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés ez nektek?

Figyelt kérdés
Volt már olyan partneretek, hogy vagy túl szűk volt vagy túl 'tágas'? És ha igen akkor hogyan oldottátok meg, hogy jobb legyen nektek?

2016. aug. 23. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Párom azt mondja hogy szűk vagyok és van hogy már annyira hogy fáj neki a szárítás.. Eleinte próbálkoztunk síkosítókkal hamar kiderült hogy érzékeny, allergiás vagyok rájuk... Úgy oldottuk meg hogy tovább izgat, vagy orálisan a nyelvével visz el ilyenkor több lesz a nedvem és könnyebben csúszik.. Bár nem leszek tágabb de legalább nem préselem össze szegény páromat..
2016. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Bocsi elírtam a szorítás fáj neki.
2016. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2016. aug. 23. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Nincs mit ;) további szép estét kívánok neked ;)
2016. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 Én úgy tudom, hogy nemrég szültél, nincs kitágulva utána még egy ideig a hüvely?
2016. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amelyik szűk volt azt tovább izgattam, majd megujjaztam mielött bedugtam a farkam.

Amelyik tág volt az pedig rászorított a farkamra, hogy mindketten élvezzük.

2016. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!