Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Veletek is előfordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek is előfordul néha, hogy a párotok kívánja a sexet, de ti valami miatt nem (stressz, stb) és belementek ugy, hogy nektek is jó érzés (nyilván) de nem fogtok elmenni?

Figyelt kérdés
Az ő kedvéért csak. És ilyenkor a párotok mit szól, vagy hogy reagál? Elmondjátok h nem volt orgazmusotok?
2016. aug. 19. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha nekem is jó érzés, akkor nyilván nem csak az ő kedvéért megyek bele, de mondjuk úgy, hogy elsősorban az ő kedvéért, igen. Egyszer mentem bele úgy, hogy nekem sem volt jó érzés, de olyat soha többet nem csinálok. Ezt egyébként a párom is tudja. Amúgy sincs mindig orgazmusom, még ha abszolút kívánom se. Elmondani meg nem kell, a párom tudja a különbséget.
2016. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, előfordult már. Mondtam, hogy nem volt orgazmusom, szóval a párom kinyalt annak rendje, módja szerint, hogy nekem is legyen. Egyébként benedvesedtem rendesen, de lelkiekben nem éreztem a vágyat igazán, viszont a végén kénytelen volt elvégezni a "piszkos munkát." :D 21l
2016. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt már hogy bele mentem de jó érzés nekem is akkor tuti el megyek.. És nem leszek stresszes ;)
2016. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Nem. "Önző" vagyok, úgy gondolom hogy nekem is jár az orgazmus, és csak akkor szexelek amikor én is akarom. Nem tudom azonosulni a női mártíromsággal, hogy "de azért így is jó volt", meg "a legjobb dolog a másiknak jót okozni". Nem, nekem az nem jó. A férfiak miért nem mondják azt, hogy nem volt orgazmusuk, de azért jó volt nekik? Különben meg a szex nem létszükséglet, nem fog belehalni ha pont akkor áll a farka amikor nekem meghalt a kedvenc nagymamám és nincs hozzá kedvem...

Semmiféle vágyam nincs még csak a lehetőségét sem megérezni annak, hogy engem használnak és olyan férfivel nem is lennék együtt aki képes lenne így élvezni a szexet.

2016. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!