Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vigyem el a páromat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vigyem el a páromat a csúcsra?

Figyelt kérdés
A kedvenc póza a misszionárius, néha elég 10 perc és hogy egy hatalmasat élvezzen, de néha 20-25 percig is csinálom, irányítok, kicsit vadabbra veszem ha érzem, hogy ellaposodik az egész, de úgy érzem, nem vagyok eléggé ott vele és ezért nem is tud átbillenni fejben. Néha látom rajta, hogy már sorozatban 3-4 alkalommal is csak én mentem el és azért nyilván diszkonform érzés neki a dolog, akármennyire szeret. Na most persze erre nem akarok rákérdezni (minden másra rászoktam), hogy elment e vagy a közelébe volt e, mert nem akarom bizonyítási kényszer alá tenni. Szerintetek, mi lehet a megoldás? 28/F

2016. aug. 15. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit összetett a dolog. Valóban mi nők, másként működünk, van hogy rövidebb idő elég, van, hogy hosszabb. ( Kivétel mindig van) Én pl. ezt megfigyeltem magamon a hormonciklusomhoz igazodik a dolog, mielőtt megjön 1-2 nappal ha csináljuk egyszerűen nem is tudok vagy nagyon sokára élvezni. De a szex célja nem mindig az élvezés.

esetleg ha letelt az első rész (itt 10 percnek írtad) és úgy érzed nem ment el, válthatsz, izgathatod szájjal, kézzel. Vagy kezdjétek lovagló pózban akkor ő tudja irányítani ahogyan neki a legjobb, később lehet misszionáriusban befejezni.

Esetleg ha szereti, válthattok más pózokra közben, nem tudom, mondjuk én szeretem ezért írom. Pl. Kiskanál, hátulról, vagy hátulról ülve, guggolva.. ülve, ahogyan tetszik.

Vagy megszakítani a szeretkezést, orálozni, utána új pózban szeretkezni, más tempóval, aztán újra orál..millió verzió van, ami kicsit segít "felpörgetni" a dolgot.

Remélem tudtam segíteni.

2016. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!