Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha japán turista csajokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha japán turista csajokat szedek fel, szerintetek melyik megoldás jobb?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé ráálltam a japánokra. Tetszenek is elég könnyű is felszedni őket, viszont a kérdés, hogy magamhoz hívjam őket vagy én menjek velük? Nekem eddig alap volt, hogy a nő jön fel hozzám, de mióta elkezdtem ezt szinte mindig oda lyukadunk, hogy menjek el én velük a szállásukra. Ami nekem pasiként elég fura. Szerintetek ez így normális vagy én csinálok valamit rosszul?

2016. szept. 22. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
menj el hozzá... bár nem tudom utána mi a f**zt csinálsz majd Tokioban :D
2016. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, hogy Neked eléggé könnyű felszedni őket. Meglóbálod a kukacot és ráharap a csalira vagy mégis mitől ennyire könnyű felszedni őket?
2016. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogyhogy mit csinálok majd Tokióban? Én most Budapestről beszélek. Akiket itt szedek fel. Mindig magukhoz hívnak és nem nagyon akarnak hozzám jönni.
2016. szept. 22. 17:59
 4/15 A kérdező kommentje:

#2


A magyarokhoz képest könnyebb úgy értettem.

2016. szept. 22. 18:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
"Mindig magukhoz hívnak és nem nagyon akarnak hozzám jönni." Na akkor mégse olyan bolondok mint elsőre hittem. Legalább védik magukat valamennyire az újonnan felcsípett pasitól.
2016. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam elsőre, hogy talán így jobban megmarad a biztonságérzetük, de ha már valakivel benne van a dologban, akkor nem értem mitől fél. Nyilván nem kinyírni akarom, hanem megdugni.
2016. szept. 22. 18:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy ez egy nőnek sosem nyilvánvaló. Ahogy az sem, hogy a lakásodon csak te leszel-e, vagy ott lesz még öt pali aki szintén gerjed az ázsiai csajokra, és szépen sorban megerőszakolják.

Egyértelműen vonzzák ezeket a nőket az európai pasik, már csak az újdonság miatt is, de biztonságot nyilván csak az adhat ha ők irányítják a szituációt.

2016. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit.
2016. szept. 22. 18:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom normális amit a japán csajok csinálnak. Szerintem fogadd el a játékszabályaikat, és élvezd ki a helyzetet.
2016. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
És milyen nyelven beszélsz azokkal a bizonyos turistákkal, öregem ?
2016. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!