Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viszonyul így hozzám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszonyul így hozzám?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel orálisan szoktuk egymást kielégíteni, mert nincsen elég időnk egy normális szexre. Én megteszek neki bármit, viszont ő már kevésbé viszonozza ezt. Mondtam neki, hogy bele se kezdjen, mert az nekem nem jó, ha csak kézzel csinálja. Inkább hagyja abba, mert látom rajta, hogy nem kívánja, de mintha kényszerből csinálná. Folyton azt mondja, hogy "eggyel többel tartozok". Ilyenkor mondom neki, hogy ez engem nem érdekel, hanem az, hogy élvezze is amit csinál, ne csak szükségből. Miért ilyen mégis?

2016. szept. 21. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki a francba. Hidd el találsz jobbat.
2016. szept. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
nálunk is ez volt.. ja most is ez van
2016. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barom vagy 2-es.
2016. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem fogom emiatt kidobni... Mikor már közel egy éve együtt vagyunk. Nem fogom az 1 évet csak kidobni az ablakon.

Hát igen, a kettes az igazán egy barom. Nem tudom, hogy honnan veszed ezeket. Nem hiszem, hogy egy 18 éves lányt egy 18 éves fiú hogy tudna megrontani, mikor nem is igazán erőltetem a dolgot... De te biztosan tudod ezeket a dolgokat.

Főleg lányok/nők válaszát vártam volna, de ezek szerint nem sikerült. Semmi konkrét választ nem kaptam.

2016. szept. 21. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan lány, aki nem szeret szopni - valszeg meg találkozol ilyennel életed során. Ha szereted, akkor ne kenyszeritsd ra, engedd el - ha fontos vagy neki akkor úgyis megteszi.
2016. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg járasd te a szájába ahhoz csak feküdnie kell meg hagyni az egészet. Aztán lenyeli. Mert nálam lenyelné.


Fogadjunk hogy még a sperma izét se szereti?


Valójában nem élvezi veled a szexet. Nem biztos, hogy jó páros vagytok. Nincs rádgerjedve, nem indul be rád, akkor se ha a csillagokig nyalod, barátom. Nem jó hír ez és biztos le leszek pontozva, de erre alapozni egy kapcsolatot nem lesz könnyű.

Azt mondod egy évet nem dobsz ki. De ha már most gond van... akkor később??? 8 év múlva???

2016. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!