Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy viszonyul hozzám?

Figyelt kérdés

Kb. egész nap beszélgetünk facen, valamikor programot is szervezünk. hasonló a humorunk, sokat nevetünk


szép az arcom, viszont van rajtam súlyfelesleg + van barátom


osztálytársak voltunk, most érettségiztünk.

mindketten 18 évesek vagyunk.


2016. júl. 18. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Van barátod és mellette mással írsz és szervezgetsz programokat? Jól értem?
2016. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

nem csókolóztunk, nem feküdtünk le... barátok vagyunk elvileg, de bennem elkezdett megváltozni ez a dolog, kicsit többet érzek iránta


igen, van barátom. de jobb párkapcsolatban lenni, mint egyedül.

2016. júl. 18. 23:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem: van pasid, de téged az érdekel hogy tetszel-e egy másik pasinak?

Abból amit leírtál, nem lehet következtetni hogy csak barátként tekint rád vagy többet akar...

2016. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Buta felfogás! Látszik a korod...És így sosem lesz olyan kapcsolatod, ha csak azért vagy valakivel mert "jobb valakivel lenni mint egyedül"! Sosem fogsz értékelni senkit sem! Szerintem kis önkritikát kellene gyakorolnod és úgy viselkedned MINDENKIVEL, ahogy azt te elvárod, h veled viselkedjenek, mert hidd el és ez igaz! Az élet valamilyen formában vissza adja!
2016. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak azért nem hagyod el a pasidat, mert nem akarsz egyedül lenni...
2016. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsések az ilyen emberek (akárcsak te kérdező), h az érettségikor nem tesztelik a modort, mert nagyon sokan elbuknának...
2016. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Ha jól értelmezem: van pasid, de téged az érdekel hogy tetszel-e egy másik pasinak?

Abból amit leírtál, nem lehet következtetni hogy csak barátként tekint rád vagy többet akar..."


igen, mert érdekel, hogy külső szemmel hogy tűnik a dolog. egyik barátommal sem beszélek olyan sűrűn, mint vele. sőt, még a barátommal se. emiatt eléggé érdekes a dolog.


"Buta felfogás! Látszik a korod...És így sosem lesz olyan kapcsolatod, ha csak azért vagy valakivel mert "jobb valakivel lenni mint egyedül"! Sosem fogsz értékelni senkit sem! Szerintem kis önkritikát kellene gyakorolnod és úgy viselkedned MINDENKIVEL, ahogy azt te elvárod, h veled viselkedjenek, mert hidd el és ez igaz! Az élet valamilyen formában vissza adja!"


nem nagyon értem amit mondasz. tehát ugye van barátom, akit valamennyire szeretek. szerintem nem illünk annyira egymáshoz. és úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok egy "rossz" kapcsolatban, mint nélküle. mivel nyilván szeretem.


"Szóval csak azért nem hagyod el a pasidat, mert nem akarsz egyedül lenni..."


igen. összejönnék a kérdésben említett "barátommal", de hogyha ő nem akar semmit, akkor úgymond pofára esek és nem lesz senkim. emiatt nem akarok szakítani. konkrétan pedig nem fogok rákérdezni, mert ez nem az a szituáció

2016. júl. 18. 23:35
 8/20 A kérdező kommentje:

"Szerencsések az ilyen emberek (akárcsak te kérdező), h az érettségikor nem tesztelik a modort, mert nagyon sokan elbuknának..."


mi ebben a rossz? végül is nem csaltam meg

2016. júl. 18. 23:37
 9/20 A kérdező kommentje:
megértem az esetleges "felháborodást" emiatt, de a jelenlegi párom: nem figyelmes, sokszor nincs kedve semmihez, demotiváló stb. és én többet tettem a kapcsolatunkért, mint ő. nem vagyok valami boldog mellette. előnye, hogy érzelmi biztonságot nyújt, mert megbízható.
2016. júl. 18. 23:42
 10/20 anonim ***** válasza:

Azért nem érted, h mit írtam le, mert nem vagy felnőve hozzá!

"nem nagyon értem amit mondasz. tehát ugye van barátom, akit valamennyire szeretek. szerintem nem illünk annyira egymáshoz. és úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok egy "rossz" kapcsolatban, mint nélküle. mivel nyilván szeretem. "... Kedves kérdező! A szeretet és a szerelem között hatalmas a különbség. Tehát te nem szerelmes vagy csak kis gyáva, aki fél egyedül lenni, mert kell valaki, akivel villoghat a facebook adatlapján a "kapcsolatban" státusz alatt mutatva a korosztálynak, h "felnőtt vagyok, mert van barátom" vagy hasonló felvágás céljából!


Továbbá! Majd ha ezt visszakapod olyantól akibe SZERELMES leszel, h más nő után fog futni, akkor megérted! :) Fordított helyzetbe belegondoltál? H neked, h esne egy ilyen dolog, ha mondjuk odáig lennél egy pasiért és a pasi más csajszival írogatna és elmélkedne azon, h tetszik-e neki?! Valószínű, h nem!

2016. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!