Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy viszonyul hozzám?

Figyelt kérdés

Kb. egész nap beszélgetünk facen, valamikor programot is szervezünk. hasonló a humorunk, sokat nevetünk


szép az arcom, viszont van rajtam súlyfelesleg + van barátom


osztálytársak voltunk, most érettségiztünk.

mindketten 18 évesek vagyunk.


2016. júl. 18. 23:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked hogy esne ha a pasid csinálná ugyanezt a hátad mögött egy csajjal?
2016. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
EZ vicc xD ezt a leírást a barátodról 0 érzelemmel írtad le! Mint egy megunt házi kedvencre feladott hirdetés... Demotivál, de előnye, h biztonságérzetet nyújt... :D :D :D Vicc!
2016. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

tudom hogy így hosszú, de egyszerűbb bemásolni hogy mire reagálok, mert hogyha valaki olvassa akkor így érhetőbb.


" Azért nem érted, h mit írtam le, mert nem vagy felnőve hozzá!

"nem nagyon értem amit mondasz. tehát ugye van barátom, akit valamennyire szeretek. szerintem nem illünk annyira egymáshoz. és úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok egy "rossz" kapcsolatban, mint nélküle. mivel nyilván szeretem. "... Kedves kérdező! A szeretet és a szerelem között hatalmas a különbség. Tehát te nem szerelmes vagy csak kis gyáva, aki fél egyedül lenni, mert kell valaki, akivel villoghat a facebook adatlapján a "kapcsolatban" státusz alatt mutatva a korosztálynak, h "felnőtt vagyok, mert van barátom" vagy hasonló felvágás céljából!


Továbbá! Majd ha ezt visszakapod olyantól akibe SZERELMES leszel, h más nő után fog futni, akkor megérted! :) Fordított helyzetbe belegondoltál? H neked, h esne egy ilyen dolog, ha mondjuk odáig lennél egy pasiért és a pasi más csajszival írogatna és elmélkedne azon, h tetszik-e neki?! Valószínű, h nem!"


abban igazad van, hogy nem vagyok szerelmes. és egyedül sem szeretnék lenni. 18 éves vagyok, szerintem nem nagy szám, hogy van párkapcsolatom. 15 éves voltam, amikor összejöttünk. akkor büszkén osztottam meg facen. de most már nincsenek ilyen gondolataim, nem azért vagyok kapcsolatban, hogy facen kint legyen. :D + rengeteg ismerősömnek van kapcsolata, tehát nem nagy dolog.

fordított esetben valóban nagyon rosszul esne, viszont: a párom sem szerelmes belém szerintem. tényleg nem a legjobb dolog, hogy mással beszélgetek "a háta mögött". de komolyan többet kezdtem el érezni az osztálytársam iránt.. nem tehetek róla.

2016. júl. 18. 23:55
 14/20 A kérdező kommentje:

"EZ vicc xD ezt a leírást a barátodról 0 érzelemmel írtad le! Mint egy megunt házi kedvencre feladott hirdetés... Demotivál, de előnye, h biztonságérzetet nyújt... :D :D :D Vicc!"


lol:D természetesen vannak jó tulajdonságai is

2016. júl. 18. 23:57
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz róla igen! Akkor szakíts! Legalább tiszteld a barátodat annyira, ha valami kis érzelem is valamikor kötött hozzá, h nem használod őt ki és nem kezeled úgy mint egy lábtörlőt! Nő létemre én sem ismerkedek nyíltan olyan pasikkal, akiknek barátnőjük van és panaszkodnak, h "Mert olyan ratyi a kapcsolatom!". Én erre mindig azt válaszolom, h ha rossz akkor miért nem lépnek ki?! És nyugodj bele, h az osztálytársad szemében sem vagy egy pozitív személyiség, h így kelleted magad, miközben barátod van! Persze nyugodj bele, h mondani nem fogja, de a fejében ott lesz egy kép, h milyen személyiséged van!
2016. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"Nem tehetsz róla igen! Akkor szakíts! Legalább tiszteld a barátodat annyira, ha valami kis érzelem is valamikor kötött hozzá, h nem használod őt ki és nem kezeled úgy mint egy lábtörlőt! Nő létemre én sem ismerkedek nyíltan olyan pasikkal, akiknek barátnőjük van és panaszkodnak, h "Mert olyan ratyi a kapcsolatom!". Én erre mindig azt válaszolom, h ha rossz akkor miért nem lépnek ki?! És nyugodj bele, h az osztálytársad szemében sem vagy egy pozitív személyiség, h így kelleted magad, miközben barátod van! Persze nyugodj bele, h mondani nem fogja, de a fejében ott lesz egy kép, h milyen személyiséged van!"


szakítani nem fogok... azért ez nem így működik :D

nem kelletem magam. beszélgetni szoktunk, jól érezni magunkat stb. nem öltözködök kihívóan, és utalásokat sem teszek... talán flört már volt. de azt sem úgy kell elképzelni, ahogy elsőre elképzelnéd. olyan volt, h tudod amikor a másik szemébe nézel és érzed, hogy kedvel téged. persze ezzel megválaszoltam a kérdésemet, de ez akkor volt, amikor fröccsöztünk. úgy azért más:D

2016. júl. 19. 00:07
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

"és úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok egy "rossz" kapcsolatban, mint nélküle."


kis butus lányka vagy, használod és kihasználod a párodat,és viszont.

félsz önmagaddal lenni, félsz egyedül lenni, lelkileg, érzelmileg önállótlan vagy, nem vagy szerelmes belé, már most megalkuszol 18 évesen, mint egy középkorú nő, és csak azért vagy vele, mert így kényelmes... de érzelmileg már meg is csaltad azzal, h. a barátodról fantáziálsz, neki akarsz tetszeni... olvass Csernust, a nőknek szóló könyveit, és nőj fel mielőbb. nem tisztességes, amilyen játékot készülsz űzni.

2016. júl. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

" "és úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok egy "rossz" kapcsolatban, mint nélküle."


kis butus lányka vagy, használod és kihasználod a párodat,és viszont.

félsz önmagaddal lenni, félsz egyedül lenni, lelkileg, érzelmileg önállótlan vagy, nem vagy szerelmes belé, már most megalkuszol 18 évesen, mint egy középkorú nő, és csak azért vagy vele, mert így kényelmes... de érzelmileg már meg is csaltad azzal, h. a barátodról fantáziálsz, neki akarsz tetszeni... olvass Csernust, a nőknek szóló könyveit, és nőj fel mielőbb. nem tisztességes, amilyen játékot készülsz űzni."



szerinted mit kéne tennem?

2016. júl. 19. 13:34
 19/20 A kérdező kommentje:

"Mekkora egy ocska utolso hazug ribi vagy te! Szanalmas. Remelem egyedul rohadsz el es egyetlen ferfi tarsam eletet sem fogod mergezni"


nagyon kompromittáló itt valaki:D

de úgy legyen.

2016. júl. 19. 13:35
 20/20 anonim ***** válasza:

Nananana!

Én 18 évesen sem voltam buta ..., ez nem korfüggő!


"tehát ugye van barátom, akit valamennyire szeretek. szerintem nem illünk annyira egymáshoz. és úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok egy "rossz" kapcsolatban, mint nélküle. mivel nyilván szeretem."


Nem vagy te hülye, csak nincs szerencséd, amikor gondolkozol.. Rágd már át ezt az egymás mellé általad leírt 4 mondatod, amiből kettő konkrétan üti a másik kettőt.

Egy picit gondolkozz rajta,amit írtál. Javaslom állj meg minden mondat után, és gondold át a jelentését. Vagyis hogy mit akartál vele mondani. Hátha megérted, mi a baj...

2016. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!