Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdnénk a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnénk a barátnőmmel, de ő nem úgy viszonyul hozzám az ágyban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már 3x próbáltunk szeretkezni.

Mivel én szűz vagyok és izgulok ezért nem igazán állt fel teljesen, meg az is besegít a kudarcnak, hogy korom sötétben hajlandó csak úgy hogy semmit se látok.


A legnagyobb problémám hogyha nem áll fel kapásból, nem az hogy ő elkezdene simogatni vagy bármi inkább elfordúl és mérgelődik.


Elmondtam már neki jópárszor, hogy nem az ő hibája de akkor is.

A válasza az, hogy ennek ösztönösnek kéne részemről lennie stb és ez neki így rosszúl esik.


Hozzáteszem ha ő kezdene el simogatni vagy bármi akkor semmi ilyen baj nem lenne szerintem.


De erre nem bírom rávenni


Valami tanácsotok van?



2013. jún. 11. 10:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Beszéld meg vele, mondd el neki véleményed, de ha meg ilyen ostoba.... hát komolyan ezzel nem lehet mit kezdeni... Ő sem sokat ért a szexhez. Eleve mondd már meg neki, hogy a férfi vizuális alkat, ezt mindenki tudja, ha ő korom sötétben akar szexelni, 1 ingerrel kevesebbet kapsz, ne hogy már ő legyen felháborodva...
2013. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi, de már próbáltam vele beszélni a sötétből nem hajlandó engedni...

A többire meg csak ugyan azt hajtogatja.

Sőt azt mondja hogy ez neki így rossz inkább ne közeledjek úgy felé esténként ha úgy se lesz belőle semmi, inkább hagyjam akkor aludni...


De én meg azért mászok rá, hogy történjen már végre valami de ő nem csinál szinte semmit.


Én kényeztetem aztán elvárja hogy betegyem neki de nekem attól hogy korom sötétben nyalom nem fog felállni főleg, hogy még izgulok is mivel az első lenne

2013. jún. 11. 11:05
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Halkan mondom, hogy nem biztos, hogy ő a legmegfelelőbb alany arra, hogy elveszítsd a szüzességed HA nem változtat a hozzáállásán. Egy csomó kudarc ér majd így - és gazdagabb lehetsz pár komplexussal.

Úgyhogy csak óvatosan.

2013. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De én szeretem őt, szóval vele szeretném csak a hozzáállása nem igazán színpatikus
2013. jún. 11. 11:09
 5/23 Zakathol ***** válasza:
100%
Sajnos a barátnőd még mindig egy p1csa. (akárhányszor is teszed fel a kérdést). Igazi érzelmi-analfabéta, az ilyet el kell hajtani a francba, akármennyire is szereted.
2013. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Meg próbált vigasztalni csak nagyon furán, a maga módján ami nem színpatikus

PL ezt mondta: Nem zavar ha nem lenne semmi, mert leszarom, akkor nincs, csak az zavar hogy minden egyes alkalommal rám mászól aztán nincs semmi, akkor inkább aludnék

2013. jún. 11. 11:12
 7/23 anonim ***** válasza:
Milyen önző lány. Mást nemigen tudsz, mint ezt elmondod századszorra is.
2013. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is hagynod kellene. Az első szex kihat az egész szexuális életedre és, ha kellemetlen az egész, nem akar összejönni akkor hagynod kellene a csajt. Nem véletlenül nem történt még meg a csajjal. Szerintem nem illetek össze se az ágyban sem párként.
2013. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon odaadó barátnőd van... -.-

Figyelj, Te tudod, de ezzel a kis mondatával is azt erősíti, hogy benned van a hiba (mert nem vagy egy szexgép, akinek 0-24ben áll) pedig NEM!

Ezt az egyet jegyezd meg, ha próbálkozol továbbra is, hogy NEM Te vagy a hibás ebben. A szex a kölcsönösségről szól. (ő pedig a kisujját sem mozdítja)

2013. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy részben ő a baj forrása.

De próbálkozni úgy is fogok mindig amikor együtt leszünk mivel én szeretném, szeretem őt. Csak így tényleg már magamat nyomasztom belülről....

2013. jún. 11. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!