Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon szép, okos, kedves, intelligens lány, mégis, annyira hihetetlenül önbizalomhiányos és bizonytalan, hogy nem tudok már mit kezdeni vele. Szörnyen kishitű, mindenhez úgy áll hozzá, hogy "á, ez neki nem sikerülhet". Én minden nap bíztatom, önbizalmat próbálok önteni belé, hogy mennyire tökéletes nekem, de semmi. Nem hiszem el, hogy egy ilyen lány, mint ő, nem látja, mennyi értéke van és még a környezete visszajelzéseit sem hiszi el. Nem tud előttem megnyílni, nem vállalja fel a véleményét, mert hogy az biztos hülyeség. Pedig ő tényleg olyan lány, akibe nagyon szerelmes tudnék lenni. Ha hagyná. Mit tehetnék még?
2013. jún. 9. 13:46
 1/4 anonim válasza:
dugd meg ....de rendesen ...
2013. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az már megvolt.
2013. jún. 9. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem biztatnám folyamatosan, sőt már idegesítő lenne, ha folyton ezen nyavalyogna. Kész megmondtad neki, hogy te mit gondolsz, onnantól meg már az ő dolga. Ha nekem folyton ilyenen hisztiznének, hogy jaj ennyire vagyok hiányos, meg annyira, egy ideig biztos elnézném, de utána már kiborítana, és idegesítene.
2013. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát...egy ideig hittem benne, hogy majd jó hatással leszek rá.
2013. jún. 9. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!