Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

tehát van egy barátnőm jó nő meg minden de anime rajongó.én karatézok és aikidozok.tehát japán cuccok és ez neki nagyon is tetszik.ez egy dolog.a multkor azt vettem észre hogy a hakama-mat próbálgatja.jó ezzel még nem volt baj...több hakama-m és gi-m is van.de erre egyszer csak ugy elment egy ilyen animés sz@r bulira..és fel vette egy ízléstelen,színes,narutós vagy nem tudom milyen ruhához az én hakama-mat!!!!ezzel megalázta a harcművészetem amiben hiszek és a hakama-mat is!!!és még csak meg sem kérdezett erről!!!erre ma szól hogy kölcsönadta az egyik szintén animés ribinek az egyik hakama-m és az egyik bokkenem..ezzel tényleg felidegesített....pont azt a bokkent amit japánban kaptam egy danvizsgán...

mit tegyek szakítsak vele?én má tiszta ideg vagyok az animés hülyeségek miatt így is utáltam mert szerintem megalázza az a villogós,tüskehajú hülyeség a harcművészeteket...


2013. jún. 4. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés most viccnek lett kiírva? :D Mert nem lehet komolyan venni..:)
2013. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
magyarázd el neki, hogy ez számodra milyen fontos és legközelebb ne csináljon ilyet. szerintem nem dőlt össze a világ
2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Mi az a hakama? valami homoszexuális cucc?
2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem a hakama a szamurájok hivatalos viselete volt..aikidon olyanban vagyunk.
2013. jún. 4. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meg kellene neki magyaráznod, hogy milyen fontos ez a dolog számodra.
2013. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na jó. ebből a hakamakából nem sok mindent értettem, de az a lényeg hogy van egy cuccod amit elvitt. mondd meg neki hogy szrul esett, és legközelebb ne
2013. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt nem kell még szakíts vele, hanem beszéljétek meg a dolgokat, és mond el hogy mi zavar, persze ne ess neki hanem higgadtan és nyugodtan.
2013. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg kell tudni beszélni a dolgokat. Mondd el neki a problémádat és valószínüleg van annyira értelmes hogy megérti.

Egyáltalán szereted? Mert az írásodból egyáltalán nem jön ez le. Ha nem szereted minek vagy vele? Ha szereted akkor meg nem egyből a szakításon gondolkodnál, amikor elveszi a cuccaidat.

2013. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!