Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kellene mondanom a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom a barátomnak, hogy csókolóztam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Szóval igen, bejönnek a lányok is, de van barátom fél éve. A legjobb barátnőmmel szoktunk alkalomadtán csókolózni ha többet iszunk egy kicsit, ez történt hétvégén is. Elmondjam a barátomnak? Megcsalásnak számít? Amúgy minden oké közöttünk szeretjük egymást de engem érdekelnek a csajok is :) Egyébként tudja ezt a barátom is. Mármint hogy bejönnek a csajok is.
2013. máj. 30. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
ne!
2013. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gergő Filó ***** válasza:
Várj akkor te most bisex vagy? Mivel én is fiú vagyok engem rohadt nagy trauma ként iréntene. Én mindig is féltékeny tipus voltam + én mindig arra épitek hogy a kapcsolat alapja az őszinteség. Ha én megtudnám hogy tegyük fel a barátnőm csókolozna egy másik lánnyal hát bennem az merülne fel hogy miért nem vagyok neki elég jó?
2013. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok. Tudja a barátom is. Még a kapcsolatunk elején volt egy alkalom, hogy egy buli során csókolóztam a barátnőmmel ezt elmondtam neki, és akkor mondtam el, hogy bejönnek a csajok is. Azóta nem volt ilyen eset csak most hétvégén. Igazából nem bántam meg attól még szeretem a barátom, csak néha jól esik csajjal is :)
2013. máj. 30. 19:06
 4/9 Gergő Filó ***** válasza:

De basszus ilyen nincs hogy néha jól esik.

Figyelj egy kapcsolatban kell hozni áldozatokat.

Ha szereted visszatudod magad fogni és kész! Ott a barátod szája azt tessék csokolgatni.

Ilyen nincs hogy jól esik megcsalni az asszonyt de attól még szeretlek. Válassz...

2013. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
100%
Miért ne csinálhatnátok hármasban? Minden férfi álma...
2013. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem mentség a barátnőmnek is van barátja 4 éve :D


Hármasban nem :)

2013. máj. 30. 19:29
 7/9 Gergő Filó ***** válasza:
100%
Ha hármasba beveszed a barátod szerintem azon nyomban el is jegyezne:DD
2013. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kipróbálnám hármasban, de nem a barátnőmmel :D
2013. máj. 30. 19:41
 9/9 anonim válasza:
Vagy mutasdd meg neki és ha tetszik neki akkor mehet hármassban!!!! :D :D
2013. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!