Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs egy olyat hét, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs egy olyat hét, hogy a barátnőmmel ne veszekednénk. Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Tök normálisan elkezdünk beszélgetni,és valahogy átvállt az egész beszélgetés veszekedésbe...Nem akarom őt elveszteni,mert szeretem,de mit tegyek,hogy ne legyen olyan sok veszekedés köztünk???
2013. máj. 30. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
maradj csöndben amikor érzed a balhé kezdetét és nézd őt
2013. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen sokat veszekedtek akkor lehet valami komolyabb gondja. Próbáld rávenni h mondja el hogy mi az és próbáljátok megoldani közösen.
2013. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy jobban oda kellene figyelned rá. ha gondolod, írj privit, mert nekünk is hasonló a problémánk a barátommal.
2013. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy inkább üljetek le, és beszéljétek meg a problémát higgadtan, mert láthatja majd ő is, hogy az sokkal jobb. valakinek észnél kell lennie, és nem túlüvölteni a másikat, mert annak aztán tényleg semmi értelme. a barátom egyébként régen azt csinálta, hogy magára vállalt mindent, csak hagyjuk abba minél hamarabb. végülis jó megoldás volt, mert már egy idő után nekem lett kellemetlen, hogy magát hibáztatja, én meg később rájöttem, hogy nem is ő volt a hibás, hanem én, csak nem láttam át a helyzetet.
2013. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van :S minden szar már
2013. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mostmár mind1,dobtak :/ máskor okosabb leszek :S
2013. máj. 30. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondta el h mi a nyűgje akkor nem a te hibád. Néma gyereknek..... tudod. Én el szoktam mondani a páromnak ha valami bajom van és akkor megoldjuk. De ha azt sem tudná h mi bajom akkor szegény nem sok mindent tehetne h megbékítsen v valami.
2013. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szakítottatok?
2013. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!