Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel csütörtökön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tom29 kérdése:

Barátnőmmel csütörtökön leszünk 1 hónaposak és úgy gondoltam hogy veszek neki valami plüss állatkát de nem tudom hogy hol vegyek debrecenben. Szerintetek jó vagy valami mást vegyek neki? bármilyen ötletet meghallgatok.

Figyelt kérdés

#1hónapjaegyütt
2013. jún. 9. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
1hónaposan más beszélni és járni nem tud te már már kérdést is írsz? viccet félretéve nem rossz az ötlet de szerintem ne ajándékot vegyél neki hanem szervezz meg egy napot ami csak róla, pontosabban kettőtökről szól, elmentek oda ahol megismerkedtetek elviszed vacsorázni stb stb, sokkal emlékezetesebb mint valami tárgyi ajándék:)
2013. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A plüss állatkát hanyagold egyenlőre... vidd el randizni még nagyon friss a kapcsolat! majd ha jobban ki ismerted mit szeret vegyel neki valamit a jövőben!
2013. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!