Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plüss állatkát (ajándékba)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plüss állatkát (ajándékba) hány éves korú lánynak lehet adni?

Figyelt kérdés
Mert a barátnőmnek gondoltam ilyet , de nem tini lány már !

2012. nov. 11. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mire. Mert amúgy szerintem a plüss örökzöld , de számít hogy milyen alkalomból névnap, csak azért mert szereted ilyenekre szerintem nagyon jó.
2012. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok és kaptam már a barátomtól egy plüss macit és egy cicát is. Én örültem neki ;)
2012. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, de már nem igazán örülnék egy plüss állatkának... Szerintem ennél sokkal jobb ajándékokat is ki lehet találni. Ha pl. csak a szerelmét akarná kifejezni, én jobban örülnék egy szál rózsának. Nekem a plüssállatka már túl dedós. De ez emberfüggő, valakinek bejön, valakinek nem...
2012. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem korfüggő, a legtöbb lány aranyosnak találja őket és örül nekik, lehet akár 30 éves is... Te ismered te tudod, hogy aranyosnak találná vagy dedósnak.

Én szeretem őket 22/L

2012. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
több hónapra nem lesz itthon , azért gondoltam egy plüsst neki ! Addig is rám gondol ha ránézz arra a szörős valamire!
2012. nov. 11. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól döntöttél, mert tutira örülni fog neki. A lányok szeretik az ilyesmit, mert ha nála lesz, eszébe jutsz, kicsit ölelgeti, mintha te lennél ott... Szóval bingó! :) De azért ne valami óriás-csimpánz legyen, vagy GODZILLA, mert attól még lehet meg is ijedne :) ;)
2012. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok, de még mindig le lehet venni a lábamról egy kicsi de aranyos plüss állattal. A jelenlegi páromtól is kaptam már egy angry madarat, mert egy időben ez volt a kedvenc játékom és éltem haltam ezekért a figurákért. :)

Egyébként van egy párnám is a közös képünkkel. Én 3 hónapot külföldön fogok tölteni és ezt a párnát viszem majd magammal.


Fontos, hogy ha ilyen célra szeretnél valamit adni, akkor ne legyen hatalmas darab, mert azt nem biztos, hogy eltudja magával vinni.

2012. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden lány örül egy plüssnek. :)
2012. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 54 éves vagyok és nagyon gyűjtöm a plüssállatokat! Főleg a békát, mert az a legjobb!
2012. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!