Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok hozzá, örülnétek ha a barátnőtöktől kapnátok egy plüss figurát amire rá lenne írva hogy: I <3 (és a keresztnevetek)?

Figyelt kérdés

Más fél éve vagyunk együtt, nem sokára születésnapja. Azért gondoltam ezt, mert szokta mondogatni esténként hogy hiányzok neki, és úgy átölelne, és azt tudná ölelgetni. :)

És milyen plüss figurát? Szokott nyuszimnak hívni, de fiúnak milyen lenne azt adni? inkább egy kis ördögöt, vagy micsodát? :D



2012. nov. 3. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:D nekem tetszene majd 20 éves fejjel.

Nekem a nyuszi az tetszik.

2012. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 sörbi ***** válasza:
100%
szerintem fiúnak ne adj plüsst, bár a ti dolgotok. Én (és ezt komolyan mondom, bár nem tudom mennyire van a fiú humoránál) egy guminőt adnék neki, amire ugyanez van ráírva mondjuk a mellére. Szerintem ez ötletes és humoros és tudja ölelgetni, ha nem vagy vele.:)
2012. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Amúgy még csak 14-15 évesek vagyunk. :)
2012. nov. 3. 21:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Inkább legyen az ráírva, hogy: Szeretlek (és a keresztnevetek)! :)
2012. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy valami ilyesmire gondoltam: [link] szerintetek? :)
2012. nov. 3. 21:19
 6/13 Traune ***** válasza:
100%
nekem barátnőm adott egy plüssfigurát, ilyen pont ölelni való méretűt, és a pólóján egy közös kép van rólunk és egy zene idézet. és olyan puha finom ölelni való :D nagyon szeretem, mindig azzal alszom esténként ha épp nem barátnőmmel. és fújd be a parfümöddel :) Nekem szülinapomra adta
2012. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
dejóó*-* remélem az én barátom is fog neki örülni.:) Igen, arra én is gondoltam majd hogy befújom a parfümömmel. :D
2012. nov. 3. 21:25
 8/13 sörbi ***** válasza:
íí bocsi ezt nem tudtam. :D
2012. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó ötlet! Legyen nyuszi =D
2012. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Támogatom az ötletet. A fiúk is szeretik a plüssöket, csak ne a haverjai előtt ad oda neki, mert ott nem biztos, hogy oszlatlan lenne az öröme.
2012. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!